Prijava

Vaši omiljeni citati nekih pisaca.

''Niko nije tako dobar, kako bi mogao da bude ako se još potrudi.''

''Имам шупу и на шупи рупу, кроз ту рупу гледам другу шупу''. Жељо домар.

misli globalno, djeluj lokalno, tj. budi promjena koju zelis da vidis u svijetu. ali kurac.

i ima tema sa omiljenim citatima, cini mi se...

Jbg. nisam vidjela...

Mnogi su me pitali "Dr. Protiću, jeste li za kafu?" Svima sam im odgovorio isto: Odjebi! Neka to bude i vaš kredo. Ne pijem kafu. Ne tolerišem razgovor. Ne znam nikog. Ne volim da upoznajem ljude koje ne poznajem.

Кад сам имо 5 година, старамајка ми је рекла да је прангија из раја изашла. Кад сам отишо ушколу, питали су ме ''Шта ош да радиш кад порастеш?'', а ја њима велим- оћу да прангијам мангулице. Они мени вако веле ''Ти, дете, нис' разумео питање'' а ја одговарам ''ви не знате шта је мангулица''. -Ленон Дрљача.

Кад сам имо 5 година, старамајка ми је рекла да је прангија из раја изашла. Кад сам отишо ушколу, питали су ме ''Шта ош да радиш кад порастеш?'', а ја њима велим- оћу да прангијам мангулице. Они мени вако веле ''Ти, дете, нис' разумео питање'' а ја одговарам ''ви не знате шта је мангулица''. -Ленон Дрљача.

Хахахаха!

Stefan Prvovenčani nije isto to i ovo....

U prvom postu obično treba da pojasniš smisao teme.

Šta, ovde se stavljaju omiljeni citati? Po čemu se onda ova tema razlikuje o prvih citata?

Ok, za taj prvi post nisam znala jer sam danas prvi put i pogledala forum...
Pa ta tema Citat mogu više citata šta ja znam, a ovdje se misli na jedan citat i to omiljeni a ovo Citati iz definicija slabo i ima citata...Uostalom ja nisam ni vidjela da li su postavljeni, nek' se obriše nije ni bitno....

Ok, idemo po toj logici.

Ajde da otvorimo i omiljeni transfer blama, omiljeni printskrin, omiljeni razlog bana, omiljeni vic, itd, itd...

Ja sam ti bila privezak, što se sija!

More, Turci, ne gaz'te oranja!

Jel' ti razumiješ kad sam ja rekla da nisam ni vidjela te ostale teme !? Opušteno.....

Jedna saljiva obit anus, abit onus.

quidquid latine dictum sit altum videtur

Jedna saljiva obit anus, abit onus.

Хаха, Шопенхауер.

Ако сте послушали, не мене, већ курац, мудро је рећи да јебати се мора.