Prijava

Svi znamo značenje te izreke, a da li je ona istinita i realna ? Da li stvarno diže nam se kura više nego ikad', primetivši tuđu ženu ili ovlaživši na tuđeg muža, još pogotovo ako je reč o vlasništvu komšije, ili dalje familije ?!

Ne nužno, ali uglavnom je zanimljivije kada ti je nešto nedostupno.

Tuđi muž u vlasništvu komšije ili dalje familije!?

Tuđi muž u vlasništvu komšije ili dalje familije!?

Žena sa znakom 666, zanimljivo. Ovako, potrudi se da razumeš i da ne budeš bukvalista.

Zbog tudjeg mozes ponekad po picki dobiti.A neki i sekirom po glavi ili sacmu u debelo meso.

Ja mislim da tuđa žena u vlasništvu komšije mora da mu bude robinja, a odatle sledi da je komšija vlastelin, a kako je taj poredak davno ukinut, njegova žena je slobodna, i meni nije zabranjeno da je plodim.

Nema tu, Reme stara škola, prdi pod ćebe pošto nema jorgan.

EDIT : Pardon, pod prozor.

Možda ne mogu baš zbog tog znaka. Znači, ono "slatko" implicira i izvesni kanibalizam u međususedske odnose, dok sa daljom familijom dovodi do incestuoznog delovanja na...

dok sa daljom familijom dovodi do incestuoznog delovanja na

Ne, ne mislio sam na dešavanja kada rođeni brat defloriše rođenom bratu ženu, njih dvoje nisu u krvnom srodstvu i nema incesta, ali je slatko. Zaboravio sam da stavim apostrofe pod " dalja familija" , moja velika greška.

I pod uslovom da su skroz hetero? Jasno, oni su samo slatka braća. Ali zašto njegov brat već nije deflorisao svoju ženu!?

Jeste , ali možda nije žena skromna i zadovoljna, pa je tražila utehu kod nekoga ko fizički sliči njenom mužu i biva joj na dohvat ruke.

Ja na prevaru gledam kao nešto grozno. Ako voliš da varaš, koji se peršun ženiš/udaješ pa posle da muž/žena pati?

Mene mrzi da jebem i ono što moram. Samo mi još fali i prekovremeni rad. Oću, zabole me.

Samo kolibri nema potrebu da JEBE sa strane! Sve ostale živinke vole da guraju u druge kloake i vagine!

Ako voliš da varaš, koji se peršun ženiš/udaješ pa posle da muž/žena pati?

Pa recimo iz koristi, svestan nedostataka svog partnera i posledica svojih postupaka ali to nije bitno, te nedostatke ćeš nadoknaditi negde drugde.

Mene mrzi da jebem i ono što moram.

Epična rečenica !

Tuđe je slađe ?

Јесте.

A te što se udaju iz koristi su sponzoruše. Njih ne zanimaju osećanja partnera, bitno im je da se dobro skuće. Odvratne su.
Ako voliš partnera, od tebe se očekuje da budeš veran do kraja i da poštuješ partnera i njegovu požrtvovanost za tebe. Je l' tako, tako je.

Tulumbac

Mene mrzi da jebem i ono što moram. Samo mi još fali i prekovremeni rad. Oću, zabole me.

To!

Ružo, pa šta ćeš tu, ubio te Bog dabogda?