Prijava

Cek, koliko vidim Eddie je presao igru za jedan dan?
Pa koliko to misija ima, 10?
Ili se mi ne razumemo,ili su oni nesto drasticno smanjili..

Ма није кратко уопште, ја сам играо први дан 10 сати други дан 6 и ево ми сада трећи дан стигао сам негде око 40 посто

чек јел се сећаш можда која је била мисија пре краја, да могу ту да направим нови сејв?

kad pljackas union depository
zajebana pljacka. na kraju svaki lik izadje sa po 25mil
pokusavam sad da napravim 150mil da kupim onaj golf klub

препостављам да се та Ц опција завршава у треворову корист, остале две су везане за ону двојицу.

jok, u korist svih :)

Cek, koliko vidim Eddie je presao igru za jedan dan?
Pa koliko to misija ima, 10?

nije bas za jedan dan.. igrao sam 30ak sati(nisam samo misije, malo sam se sprdao po gradu), presao samo glavnu pricu koja ima 69 misija.
ima jos dosta nebitnih misija..zato sam na 70%

ево ја сам дошао до пљачке, саћу лепо да снимим па свали начин да обрнем по једном

ја нисам ништа куповао по граду, нисам уопште радио ни она срања са акцијама и берзом - некако новац уопште нема неку важност у игри

Edi, ti si mi najbolji drug, ajde da zajedno igramo gta5 :))))) xexe

Е Еди који ти је био најбољи радио у игри?

Ala spojlujete/spojlerišete sve ti jebem!
Doduše, mi smrtnici nikad nećemo igrati, ali svejedno!

Milose, bio je onaj lik iz temerina pre par godina. '93 godiste, ukrao autobus :D
Vozio par kilometara i zapucao se u neku ogradu.

ја нисам ништа куповао по граду, нисам уопште радио ни она срања са акцијама и берзом - некако новац уопште нема неку важност у игри

trebalo je da ulazes u akcije kad si radio misije za lestera.
svaki put ti kaze u sta da ulozis.

Е Еди који ти је био најбољи радио у игри?

staznam..channel x i west coast classics su mi ok.
ima snup doga lolo

Edi, ti si mi najbolji drug, ajde da zajedno igramo gta5 :))))) xexe

lolo slobodno bani

http://www.gamefront.com/gta-5-how-to-earn-infinite-money-exploit/
ovo je dobra fora ako ti zafali kinta.
ali posto veorvatno neces da imas dah, uzmi one boce koje dobijes kad izadjes iz podmornice.
a podmornicu dobijas kad kupis ovaj dok u blizini

i kupi aerodrom. onda panduri nece da te jure kad udjes na isti. +dobijes neke fine avione

a ako kupujes lokale, npr. onu prodavnicu vutre lolo ponekad ce da te zovu menadzeri da zavrsavas neke poslice i dobijas kintu/prelazis kao misije

Kad konacno izadje za PC i kad budem imao dovoljno vremena, ja cu to da igram onako natenane. Ne da prodjem za 2-3 dana, nego da razvucem na 2-3 nedelje.
Da se vozam izmedju misija i da vozim bajs, igram tenis. Sve kao zapravo. Da se uzivim maksimalno.

i ja to inace radim za gta, ali kod ove nisam mogao da izdrzim jer je predobra.
ali cu 100% da je igram dok ne izadje sledeca...
vidi jebote odnos mapa IV i V

http://i.imgur.com/XOYzKOm.jpg

Ево прешао сам гетеа па да поделим неке своје генералне утиске. Графика, физика као и вожња кола су најбоље урађени до сада, једноставно јебу. Шо се тиче приче она је осредња, могло је то много много боље да се уради. Ликови су мех, један је пичка и друкара други је бејбифејс црњо из краја - једино шта ваља је јебени канађанин Тревор

Радио сам неке акције, када сам морао да рокнем оног из интрудера ал оно опет немам нашта да трошим ту кинту. Саћу лепо да се посветим споредним мисијама, стренџерима и осталим говнима

pa trosis na lokale
i onda od njih jos zaradjujes i imas sta da radis...

a crnja je meni dobar zbog one psosobnosti za kola..uvek mi pomogne da ne izginem

СИЏЕЈ и онај ОФИСР ТИНИПЕНИ како већ што му глас даје Самјуел Џексон су праве црње у Сан Андреасу док је овај црњо из петице пичка

Ja ću to da igram kad iziđe GTA 19.

koj kurac znači npr 80 gb na soniju i jel 12 dovoljno?

za gta ti npr. treba 8gb.
zato sto imas dva diska; jedan za instalaciju, jedan za igru