Prijava

DA SAMO AKO JE NA PIČKU ILI BRADAJU RAZUMJEŠ TI MENE

Не волим. Једноставно, глупо ми је и ружно. Замисли, љубиш се са девојком а она има пирсимг на усни па све сисаш метал.
И не, не сматрам људе са пирсингом за нижа бића и идиоте, контам, мени се не свиђа, њима се свиђа и то је океј.

oni na tim metalima impregniraju neke droge i automatski se navučeš.

КАЖУ ДА ТЕ У КЛАБИНГУ НА ПРЕПАД ИСПИРСИНГУЈУ И ОНДА СЕ НАВУЧЕШ НА КЛАБИНГ. КЛАБИНГ ЈЕ СМРТ

Имам на врху десног ушета, тако да - да!

ЏОРДИ СЛЕПЧЕ ИМА ЛИ ШТА СЕКСУАЛНИЈЕ ОД ТОГА

Имам на врху десног ушета, тако да - да!

Е, да, ово ми је кул, код девојака. А минђуше су ми куље код мушких. лоло
остало ми је срање.

шта код девојака, каце не види од косе. девојке само на језику и пички, остало нит је лепо нит служи чему

Ja nosim dva pirsinga na bradavicama, kad god obučem usku majicu, žurka. Kad se krećem, stimulacija, uživancija. Ali možda nekom ne bi bilo, sve zavisi kako kome, sto ljudi, sto ćudi. Iskreno, tu sam stavio da bih prikrio tragove od ubadanja iglama i šilom, gadno je izgledalo. Ali opet, sto ljudi, sto ćudi. Doduše, te tragove igala i šila ne bih smeo ni da pokažem, jer pored njih i svud okolo po grudima imam ožiljke od usijanog gvožđa i žigove svakakve. Ali opet, ko sam ja da sudim, pola od toga ne može ni da se pročita!!!

Не,не,не,не,не ...

da, da, da, da, da.. :)

Oće l' s kakvim gvožđem u sisi da mi doji đete pa da ga preko mleka truje aflatoskinima?!!!

Ja bih ime ove teme promenio u PISSING - da ili ne.