Prijava

Al ipak nećeš jebati.

Potpuno, decxko. Dino Merlin je aut, Dženan je sada in.

Rade Lacković mu je odobrio da peva u Areni kao čin pokajanja svog zločina nad nebeskim narodom.

Kako bre dolazi, pa zar nije umro? :D

Joj kad Đeenan poćne po gitari...

Али наслов је победнички!

Jel će deliti besplatne bureke i loj?

Jel će deliti besplatne bureke i loj?

Чуј, бесплатно. Није он Раде.

Smor od pjevača. Ako je nekada valjao, sad je go kurac. Što se tiče medija, pitanje je da li je on ikada izjavio da neće više dolaziti ovamo. To je samo moje subjektivno mišljenje, i naravno da neću ići na koncert.

Фејкер. Оливер ДраГОјевић је тр00.

http://www.peticije24.com/bojkot_koncerta_dina_merlina_u_beogradu evo ljudi samo je dovoljno potpisivanje peticije i Dino neće održati koncert..

Ne zanima me da li trolujete ili ne, Svi sečete vene sigurno na bar jednu njegovu pesmu. Jeste ispao licimer, to stoji, ali pa šta? Kao da je bitno... Bila sam na njegovim koncertima u Sarajevu i Ohridu i bilo je fenomenalno. Muzika je to, jebeš priče, nacionalnost i versko opredeljenje.

Ма кога боли курац, коме се слуша, нек иде да га слуша. Мени ни из џепа ни у џеп.

А вала ни вама.

SoulOfMySoul
Ne zanima me da li trolujete ili ne, Svi sečete vene sigurno na bar jednu njegovu pesmu. Jeste ispao licimer, to stoji, ali pa šta? Kao da je bitno... Bila sam na njegovim koncertima u Sarajevu i Ohridu i bilo je fenomenalno. Muzika je to, jebeš priče, nacionalnost i versko opredeljenje.

Plus jedan.

Svi sečete vene sigurno na bar jednu njegovu pesmu.

Мој је живот Швицарска...

ПРАВИ ЉУДИ ЛОМЕ ЧАШЕ СТИСКОМ РУКЕ ИСКЉУЧИВО НА КРАЈИШКЕ БАЛАДЕ И БОРБЕНЕ МЕЛОДИЈЕ! КРАЈИНО, КРАЈИНО КРВАВА ХАЉИНО, О МИЛИ РОДЕ ЕВО СЛОБОДЕ!

a ja Volim onu Kremen da ga jebeš ne mogu sebe da lažem , al opet kažem da je 0 od čoveka !