Prijava

Ето, добро је да је оваква тема отворена. Живјели смо у мраку довољно дуго, просвјетљење најзад дође.
http://www.pekarasunce.com/images/Peciva/Kifla.jpg

božja kifla je nad nama,dobro je!

Јесте знали ви да постоје осам разлога зашто Србин не може да буде терориста, а?

А да је жена оно око пичке, и то нисте знали?

Ova kifla ima šmek. Božanski sjaj ja mislim da je to!

peki,a je l' si ti znao ono o ljubavi i samoglasnicima i suglasnicima i da bus ide brže kad se za njim trči nego kad se sedi u njUma i da supermen mokri u javnom wc-u?

Ко вам крив кад не можете да направите оригиналне постере као што су Ђоссо Сиффреди и Ђорао!

Срна
peki,a je l' si ti znao ono o ljubavi i samoglasnicima i suglasnicima i da bus ide brže kad se za njim trči nego kad se sedi u njUma i da supermen mokri u javnom wc-u?

Да л' сам знао? Знам напамет то!

Знаш ти кад крава умре а теле пати? Е то ти је телепатија! Конташ? Теле као дете од краве + патија као патити.

А језик који је сексуални орган који поједине дилеје користе за говор? То је врх!

Јел си ти знала да сам ја интелектуалац зато што некад и по два сата не помислим на секс???

a,je l' si znao da je baba omnipotentno biće i da čovek od ruke pravi pičku,a od kurca budalu?he!na vašaru se svašta sazna!

Кол'ко су они нас заправо образовали, свашта човек сазна од њих.

ureže ti se kao tablica množenja.

Dajte,jebala vas kifla i najpopularnije definicije,ovo je ozbiljno! Vukajlija se polako pretvara u Demotivaciju,a vi se tu sprdate...

Jel si osetio onaj osećaj kad ti da pop kiflu? đolololo

Jos uvek je ziva tema?! Very well, JA JEBEM!
NODDY PENETRISE ANIME JUNAKINJE!

Која троловска тема... Па ајде. аблаблаблаблаблабла СТОНИ ФУДБАЛ аблаблабла БАЊА ЛУКА аблаблаблабла ПОТОС-ТАСОС- ЈОРГОС-МИТОС

Која троловска тема... Па ајде. аблаблаблаблаблабла СТОНИ ФУДБАЛ аблаблабла БАЊА ЛУКА аблаблаблабла ПОТОС-ТАСОС- ЈОРГОС-МИТОС

Lol.

Па шта очекујеш, матори, кажеш некоме ко цепа дрва да цепа дрва, овакви ликови ионако добијају банане, немој ништа да се секираш...

http://vukajlija.com/var/uploads/avatars/201009/28452/medium_images.jpg?1303852244

PlAn D
Verovatno,skoro svim clanovima je dosta:

-Cede i zmajeva
-Tadicevih izvinjenja
-Autobusa koji se teraju ovuda
-Onih osecaja
-Neduhovitih postera
-Tri metara iznad neba
-Fejsbuk fora
-Postera o smrti poznatih
-Delija i Grobara
-Licnih stvari (npr. Sanja,volim te itd...)
-Facebook slova (sh,ch,tj,w,@,the,CX...)
-Facebook smajlija ( :D xD :) o.O...)
i jos mnoogo toga.

Zato,predlazem banovanje tih korisnika,ne ostre banove,dan dva dok se ne opamete.
Nadam se da ce moj predlog biti usvojen.

ZAPAMTI .....PRVO pravilo kod mene je -- NEMOJ..da mi se mesas u PRIVATNI ZIVOT, jer ja se ne mesam u tvoj !!! ...Ako si PROTIV ONOG...koga JA VOLIM.......ti si moj neprijatelj BROJ JEDAN !!!

Divi ga lima botro, đido botro, lima botro.