Prijava

ne bi mogla jer ih boli kurac za fudbal.igraju eto tako.zabava za raju.jebe im se za ozbiljnija ulaganja.ne vole svi fudbal kao debela srbenda ispred tevea.bice cement beocin prvak sveta ukoliko neko ulozi 30 milijardi kuvajtskog dinara.

Tre Pene teoretski moze da bude prvak Evrope u fudbalu. Niko mu ne brani. U kosarci ne moze jer je jedna osoba tako odlucila. Tu prestaje svaki legitimitet i svaka sportska prica evropske kosarke, odnosno Evrolige. Kome je do cirkusa neka ide u Medrano, ja gledam takmicenje gde svaka ekipa moze teoretski igrati, a to je Liga Sampiona u kosarci.

pa ligu sampiona ne moze da igra svako, cim bi bertomeu namignuo otisli bi kod njega hahahhahahahahahaha liga sampiona se igra jer nema sta drugo

liga sampiona je debela pijana riba

liga sapiona=pasteta

To je tvoje misljenje, ja ne pricam sa pozicije klubastva. Vrlo verovatno da bi bilo kao sto kazes, ali to ne bi promenilo moje misljenje.

ma jebes te klabinge, bioskope, pozorista, kafice i ribe mi i da imamo kinte mi bi sedeli u parkicu pili iz dvolitarke i varili kad neko donese

liga sampiona su armin i papet, evroliga je nikolas

bombas
Zasto evroliga odlucuje da se u Belgiji i Ceskoj recimo ne moze igrati kosarka na najvisem nivou?

Sramotno je da se u 2018 godini niko ne moze nazvati klupskim prvakom Evrope u kosarci.

Зато што су то лиге са слабом школом, слабом инфраструктуром, слабим стручњацима, слабим играчима и слабим финансијама.... Мислим да не треба објашњавати зашто ће пре неко из дуела Олимпија - Галатасарај бити првак Европе него неко из дуела Шарлоа - Нимбурк....

@Face
Кад Ла Валета или неко слично гованце направи систем, онда нека прошире лигу (као што Американци раде кад се ствара нека нова франшиза).... Овако се ствара лига са квалитативно јаким и финансијски стабилним тимовима....

Opet ti o tome sta bi bilo kad bi bilo. Neka pobedi na terenu, kad bi se sport temeljio na procenama sve kladionice bi propale za dva dana.

bombas ako partizan osvoji aba ligu da li ćeš navijati za taj tim u evroligi i da li ćeš ga smatrati prvakom evrope ako osvoji to takmičenje?

Ma pustite izlapelog dedu.

Naravno da cu navijati i naravno da ne, necu ga smatrati prvakom Evrope. Jedino ako bi odigrao dodatnu utakmicu protiv sampiona Fiba Ls, kao sto je bila utakmica prvaka supro lige i prve evrolige ako ne gresim ( ne secam se sad).

Ako si pratio, nikada niko i nigde vec godinama ne pominje klupskog prvaka Evrope u kosarci jer prosto takav ne postoji. I dok se do prosle godine svakako osvajac EL mogao nekako zvati prvakom Evrope, tek sada o tome nema nikakvog govora. U principu ista prica koju pricam o Zvezdinoj tituli prvaka sveta u fudbalu, da to nema veze sa mozgom. Stvar je licne percepcije, svakako da tebi to nije bitno jer si navijao za tim za koji ti licno predsednik kaze da je FMP sa promenjenim imenom, ali meni je forma i sportski faktor bitan.

Бомбаш, то није ''кад би било'', већ то јесте тако....
Супролига и Евролига су по квалитету биле сличне, Евролига и Лига Шампиона (која није баш толико говно по квалитету за какво се мисли, али је квалитативно осетно лошија од Еврокупа) нису и за ту сезону легитимно постоје два првака Европе, Макаби и Виртус....
А и брате, не знам како ти не досади такав вид зајебавања кад више времена утрошиш читајући вести о Звезди и на Звезду саму него на нешто друго што би ти далеко корисније било....

Liga štamiona nije krovno takmičenje jer klubovi nižih liga nemaju pravo da se bore da igraju u tom takmičenju (evo recimo mačva šabac, sa velelepnim zdanjem zvanim Gradski stadion) i kako to sad da zovemo prvenstvo evrope?

KO JE TAJ KOJI ODLUČUJE DA MAČVA ŠABAC NIJE DOVOLJNO KADRA DA BUDE KADAR LIGE ŠAMPIONA?

Koliko je govana sad ispušteno....
Mi smo prvaci sveta i tačka. Najbolji fudbal se igrao u Evropi i u J. Americi. Tada su u Aziji još igrali kriket/stoni tenis/badminton, a u Africi su i dalje bila divljačka plemena koja nikada nisu videla loptu. Tako da Zvezda 1991. VS neko afircko/azijsko govno 16:0

Kako znaš da je Zvezda bila najjača te godine kad Englezi nisu igrali, Ajaksu je bilo zabranjeno....

Ahahahhaahahahah pa da sl sezone osvojimo LS vi bi rekli nisu igrali klubovi sa Kosova i Krima.

jer su englezi i ajaks isto sto i fk lenjin krim i peja ofk.recimo da se tako zovu