Prijava

Nisam mogao da gledam zbog obaveza, al' čujem da je mali Falkao iskidao.

Falkainjo jebo kevu

Neverovatno zadovoljstvo bi mi bilo da gledam govno kako daje ostavku. Najgori trener u istoriji Zvezde. A to nije ni malo lak zadatak uz Malog Murinja i još par stručnjaka koji su profurali kroz klub.

sada sam se setio kada je sa pintu na treningu bacio onaj svoj rokovonik i otišao sa terena jer je mudrinski doktorski omašio ceo gol sa 16m ololo

Lazović dao baš fin gol, lobovao golmana glavom, baš lepo, akcija od dva poteza, NA PAS BOSANČIĆA SA ZVEZDINE POLOVINE. BOSANČIĆ... ASISTIR'O.

који смрадови јебени ладно су им дали да победе у купу па да нас пусте сад

Može biti da je ta priča, redovno se to dešava u našem fudbalu.
Ali jebemti, zvezda dala gol u petom, pa stopostotna šansa Lazića 3 minuta kasnije, pa opet tri minuta kasnije Rakićev šut glavom skida igrač Rada s linije, Katai trči jebote (!), pas igra solidna, Bosančić asistir'o maestralno pa će sad da usere 10 stvari do poluvremena, to je i u redu, uglavnom primećuje se da trče i igraju. Jeste to rad, ali ovih 15 minuta imaju fin pristup utakmici, ako nastave ovako, spakovaće 4 lagano.

незнам, нисам гледао звезду ове сезоне и немогу да коментаришем

Zabi nam onaj picopevac iz YU Grupe.

http://www.mozzartsport.com/vesti/lakat-u-vrat-mijailovic-zestoko-po-veselinovicu-video/88390

bio bi zanimljiv podatak kada ste npr zadnji put dobili direktan crveni u nasoj ligi. kapiram da ima bar 20 godina

to što bi ti ovde dao crveni karton igraču zvezde
ne znači da je to bilo za crveni

nego da si ti narikača

nista se ne vidi.
profil igraca koji se voli potuci,al na ovom snimku se nista ne vidi.

crveni i 100 godina zabrane igranja u tolesuperligi looooooooool

Janpi ponekad, ali ponekad, prati sta radi Partizan.

Ljudi, gledao sam sinoc Ferencvaros-Paks uzivo, da znate da i od naseg fudbala ima goreg. Jedino ih vadi sto im je nov stadion, pa to izgleda onako evropskije, ali tuga majko mila. Zoltan Gera igra sa 35 godina, imaju solidnog crnca, treba da ga dovedemo sledece sezone, kad vam ja kazem.

Inace, bitno da smo dobili danas, malo pritisak da se odrzi. Kao igra bolja bila, ali ako ne budemo igrali sledecih 5 tako, nista nam ne znaci.

Koji si ti mazohista bledgba brate