Prijava

što bre brate
šta bre brate

Jebote, koliko je samo odvratan ovaj teren na Vracaru, treba zabraniti da se igra tamo leba mi...

преноси ли арена?

црвена звезда на небу сја хеј, црвену звезду волим и ја, црвена звезда то наш је тим, хеееј звездо црвена, црвена, хејјј звездо хеј

Da. Imas stream na utakmica.rs.

Ako imas arenu onda je na kecu.

kakva prevara od igraca ovaj jovic

BRAVO SLAVKO, DODJI KOD NAS!

Nema veze, sad ce opet da ih skinu, vole ovi nasi Vracar, nakon toga smo usli u seriju pobeda!

EDIT: Neee trebaa nam, dupla krunaaaaaaaaa, drzava cela zna, da je titula, nasa zeljaaaaaa...o lee olaaaa

EDIT: Jedino je smor sto cemo fazon na penale da prodjemo, kao jadnici, nismo sansu napravili. Podseca me ovo na Zvezdu kada je bas Slavko Perovic igrao.. Mada nam je igra najgora od kad ja gledam. Cak smo i sa Zonpijem bolje igrali.

Ovi nasi sa metar ne mogu da daju gol. Jebote, koliko smo jadni ovo je tuga, odu 3 igraca i vratimo se na nivo Bezanije. :D

Izbacio ih rad, hahahah jebem ti muku.
Aupičkumaterinu, očajna igra, nisu ni zaslužili ništa više.

I opet sam gledao bosančića mrtvog, doduše gledao sam utakmicu tek od 70. minuta. Bosančić, Despotović, (trenutni) Lazović, Mijailović... brate mili.

Bas nema igre nikako, nema nijednog igraca koji igra dobro.

Katai Mijailović D O K T O R I
Despotović mag prijema

Ristić im objasnio

Зашто ли сам гледао оно...оно...
Јеботе кад су нама Саво Павићевић и дечко од 17 година најбољи играчи. Босанчић и Катаи ххах, супер појачања. Овог Катаија покушавамо да доведемо 5 година, као да је јебени Гаринча, а лик је хендикепиран. Деспотовић јеботе. Па Калуђеровић мртви је за њега Путин.

Катаи са оноликим бојлером не може да буде појачање.
Гаврић је исти Младеновић. Обичан балван.

kup je naš lololo