Prijava

Jedva cekam tekmu protiv Borca pa kad ih dobijemo da kazete kako su nas pustili i kako su nam filijala a vas trener im na klupi

i vi ste nama filijala
pa nas ponekad pobedite

pa da, ko pazar nas juce. To sve da bi se zamaskiralo

ceo naš fudbal je filijala laze lazarevića

mislim da gresis.. gledaoci na tribinama i kraj malih ekrana su filijala laze lazarevica, a fudbal je skroz OK, sluzi svrsi

cigani ludaci
to znam

a ni vi mi ne delujete normalno

mi imamo one ludnica kovin, al mislim da su to samo oni sto su izasli iz ormara, ostali su jos uvek u ormaru

ЈЕБАЋЕМО БАРСЕЛОНУ ШУСТЕРА И МАРАДОНУ!

bozovic je grof.takvog trenera nemaju ni u premijer lizi timovi.

Kazu da coki preuzima CZV.
DOMINIRAJ!

Za 3 godine LŠ.

Понудим оставку, а онда је узмем у разматрање и одбијем је. Који сам ја мени краљ!
http://www.telegraf.rs/wp-content/uploads/2013/10/30/Zvezdan-Terzic-4.jpg

pa da, ko pazar nas juce. To sve da bi se zamaskiralo

igrate sa njima 3 za 3

Još od BSKa nije bilo očiglednijih 3 za 3

Kako su jadni ovi glodari. Čitam sad komentare, još OFK pominju, a od tada su odigrali nameštenu utakmicu.

Ja ne vidim nista namesteno ovde. Razgoropadili se protiv OFke, emotivno se istrosili, Metalac pred novim stadionom odigrao 200 posto, a protiv Radnickog jbg, nema srece...

Sve u svemu, truuuuubaaaaaa!

Vukan Savicevic. <3

Vidim da je oteran Parker. Do jaja, sad ce Gavric da igra. :))

Salu na stranu, ko namesta 2-0, 2-6? Situacija se omakla kontroli, trebalo je biti 2-3, 2-4, i ne bi se digla buka, jbg, 2 brza gola, protivnik padne i to je to. A ovako se namestilo da govno da dva gola, u zadnjih 10 minuta, i podigne se prasina. :D

Iako zvuci neverovatno, iako stvarno ono sto sam uspeo da pogledam izgleda katastrofa, verujem da je bar jedan iks i ovaj Partizanov poraz plod dogovora nekih, kako bi se smanjile tenzije. Zamislite da krenu da cesljaju poslednjih 5,10, 15 godina unazad? Prvu ligu bi lagano igrao Aik iz Topole i Big Bul iz Bacinaca, jer se placanje prasetine posle tekme ne racuna u namestanje.

Napred ZVIJEZDA!

Prvu ligu bi lagano igrao Aik iz Topole i Big Bul iz Bacinaca

Viner Broker :-)

Prvu ligu bi lagano igrao Aik iz Topole i Big Bul iz Bacinaca

И кад би Биг Бул постао првак, Локи би прешао да ради на РТС и преносио утакмице квалификација Лиге Шампиона са бачиначког Олд Трафорда. Лололо

И кад би Биг Бул постао првак, Локи би прешао да ради на РТС и преносио утакмице квалификација Лиге Шампиона са бачиначког Олд Трафорда. Лололо

Zamisli samo koliko bi se tek naložio da to prenosi?