Prijava

Da li vam je neko nekad pretio preko neta? Ili možda telefona ili SMS-om? Kako ste reagovali? Jeste li odgovarali u fazonu "Ma samo dođi i jebaću ti mater" ili ste se na trenutak zaista malo prepali? I imate li iskustva sa manijacima i koliko su ozbiljni u svojim namerama? Koji je najbolji lek za njih, a da nije odlazak u policiju, to je, ono, kad ti ništa drugo ne preostane. Dakle, neka fraza tipa "ćale mi je pandur i jebaće ti kevu" ili slično. Imate li uopšte iskustva sa ovakvim stvarima i šta čovek da radi u takvoj situaciji?

I ne, ne pitam za sebe. Bar ne još uvek. :))

Meni je pretio jedan lik preko fejsa, što mu muvam bivšu devojku , samo sam ga blokirao i pretnje su prestale.

A jao meni su dok sam bio mlađi pretnje bile svakodnevnica. Al dobro, dosta sam kurčevit bio kao klinac, nisam se bojao, jedino malo bude frka ako mi neki stariji prete al i onda nekako stisnem zube i ne povijem rep.
Al nije lep osećaj svakako, pogotovo kad ti preti neko za koga ne znaš ni ko je ni šta je ni kako izgleda

Hhahahaha brate, blam tema...pretnja preko fejsa? ma daaaj hahahahaha..

Jebaće ti Манијак kevu kada ga odbanuju. :)

Džanki ne bi ti bilo svejedno da ti preti bivši ratni veteran.

Преко нета ми је неколико пута прећено, чак и смрћу, али то је преко нета, јебига, ко би то узимао за озбиљно. Онај ко стварно мисли нешто озбиљно, њему не би пало на памет да пискара на интернету о томе.

Уживо су ми више пута претили раније док сам био средњошколац, али никад нису ништа урадили. Јебемлига. Или ја нисам имао посла с довољно опасним ликовима, или оно ''ај пробај да ме пипнеш да видиш шта ће да ти се деси'' стварно пали. Пре бих рекао да је ово прво.

У сваком случају, претње су производ страха. Онај који прети је, у бити, врло уплашен из неког разлога или жестоко несрећан и озлојеђен. Истински опасни људи не прете, већ нападну без да те припреме за то.

Džimi naći ću te u gradu!

A ja stalno trolujem po nekim navijačko-nacionalističkim fb grupama pa deca oće da me bese jebi ga..

Нико ми никад није претио преко нета, шта ћу дражестан сам :д

Иначе у стварном животу небројено много претњи, како батинама, тако и смрћу. Ваљда зато што сам луд и не умем да станем, и волим да подјебавам. Добијо сам због тога и батине али тад сам постајао још гори јер не волим неправду и таква срања.

У потпишу - Супермен

Uvek porazgovarajte sa manijakom jer oni ne vole ljude slične sebi.

Mene je dvoje smaralo. Jedan (verovatno iz srednje) se nešto sprdao, a drugi je već ozbiljan slučaj, na svim sajtovima me proganjao. Ali hvala onome ko je izmislio Block dugme, hvala mu, hvala. :)

A što se tiče pretnji uživo, ne, nisam imao problema sa tim (ne sećam se barem, tako da ih verovatno nije ni bilo) zato što sam tako fin i dražesan. ^_^

Verbalni GzV
A ja stalno trolujem po nekim navijačko-nacionalističkim fb grupama pa deca oće da me bese jebi ga..

+1

Što reče džimi, obično pas koji laje ne ujeda tako da oni koji prete rijetko kada i izvršavaju prijetnje, stoga bolje se ne obazirati do neke granice, iako osjećaj i nije baš ugodan.

Ja trolovao malo preko fejsa Hrvate, jedan se primio i napisao mi nešto u stilu: "Marko, pratim te, znam gde živiš, doći ću po tebe."
Hahahaha to ću svojim unucima da pričam!

Ako te pre toga Hrvat ne nađe. :DD

E, ali "pratim te"!!!

Meni pretio jedan kontraverzni biznismen... I to zato što sam glasao PROTIV njega na nekom sastanku... Nije prijatno, al se sve završilo na telefonskim pretnjama...A i da me uživo napao, opet bih isto glasao! Obraz nema cenu!

Meni je danas Vukajlija pretila, pa vi vidite koliko sam zajeban!

Al nije lep osećaj svakako, pogotovo kad ti preti neko za koga ne znaš ni ko je ni šta je ni kako izgleda

Baš ovako je bilo :)