Prijava

meni Manijak nikad nije slao pretnje, valjda mu se dopadaju moje defke, šta li...

Ahahaha jes vala, dobar je on.

Ne obazirem se na provokacije, never!

Uvek se bar na sekundu prepadnem kad mi prete, ali iskuliram žgadiju samo tako. Jednom sam se čak primio na trenutak kad mi je Cleverbot pripretio, a onda sam nastavio da ga zajebavam. Ali Dudarim to radi ubedljivo najbolje. :)

Uvek se bar na sekundu prepadnem kad mi prete

Istina. To kad mi je jedan Ujka pretio da će me naći i prebiti, mislim daj. Baš će on da ide okolo i da se raspituje : E jel znaš ti onog Aleksandra iz Srbije? Daj molim te.

Joj, jesu, ali nije se nikad nista desilo, ofkors.
A jesam i ja onom dupencetuiztegle danas pripretila spenkovanjem, pa se ucutao. Sa nekim mora samo ostro.

Meni jednom oko 3 ujutru zvoni telefon, i cuje se glas koji kaze: " Marko, sutra ispred gimnazije te cekam, nemoj da se ne pojavis, gotov si, prebicu te, masiracu ti lobanju". A bio sam mrtav umoran, nisam ni znao sta da kazem pa sam rekao tri puta "aha" dok je on listao pretnje, i zaspao, sutra se nista nije dogodilo, podjebavao me covek, zamislite, mada nije bilo sve jedno. Al' zato sam nakon 3 dana neoprezno trcao i pao na pesnaje jedne omalene grupice od 5 coveka, e tu su sibale pretnje od usta do usta, al' realno, povucen predjasnjim iskustvom, ko bi to shvatao ozbiljno?

Pa ''aha aha'' si govorio jer si se usrao u tom trenutku i zablokirao si...al jbg. normalna reakcija. A trebao si odma ošto da mu odgovoriš ''šta je majmune mamu ti jebem'' ili nešto drugo da ga uvrediš, onda bi te sigurno sačekao sutra, a ovako ćorak.
Nisam skontao ovu priču za 5 čoveka, jel si naleteo na njih pa te napesničili ili šta?

Ah da, ne plasim se. Delimicno jer sam devojka pa kontam da bas toliko poludeli nisu, a delimicno jer su stvarno bile banalnosti u pitanju, pa kontam samo afekat.

Zvoni telefon pre jedno 15 dana PRIKRIVEN BROJ, ja se javljam kad neki baja meni PUŠI KURAC. Spustim slušalicu. Posle 15 minuta stiže poruka (ŠKKKKKK?) IZVINJAVAM SE, POGREŠAN BROJ!

da mi je dupoznam dok pametnjakovića, htela sam da ga zovem al me nalet transfera i plakanja od smeha prošo posle par dana a ja nemam pojma šta se sa porukom desilo...

Nisam skontao ovu priču za 5 čoveka, jel si naleteo na njih pa te napesničili ili šta?

Ma taj sto me zvao nocu je bre ortak, 100 godina ga znam, motor me ucio da vozim, zebavao me sa novog broja, i 2 dana pre pesnicenje on meni kaze da me jedan od te petorice trazi, 'vamo 'namo, a ja sam se sa njima vek gledao kroz nisan, al' opet nisam ga shvatio ozbiljno. I onda dva dana posle toga idem sa jos dva drugara gradom i iza ugla stoje oni, tu krene neko dobacivanje, pa krenu i oni, jedan "drugar" smugne, a drugog sam gurnuo da ne upada jer je imao vec slomljenu ruku, i nista, popijem batine, izdrzim stojecki, uzvratim nesto, nesto ne, al' u krajnjem slucaju nebitno, bitno je da se ostvarila pretnja.

Mene je jedno vreme između ostalih smarao neki lik iz neke pičke materine, 300km od novog sada, jer sam mu zajebavao ribu, i to sam je baš skrnavio, al ona je baš zaslužila da bude skrnavljena jadnica glupa, i dečko joj kao bio zajeban i ona se žalila njemu i on počeo da smara kako će da mi dođe kući sa ekipom, ima da mi dođe u školu da me siluje pred svima bla bla, trajalo to sigurno jedno 2 meseca i na kraju kreten došao u školu kod mene, imo muda stvarno, pokuco na vrata učionice, ušao, seo, (a ja taj dan nisam bio u školi), i kad su ovi likovi iz razreda počeli popreko da ga gledaju on zadigne duks, a ono utoka....zamisli kretena jbt.
A to bilo u 2. srednjeg, i naletim ja na njega kad sam bio 4. on se sav osušio od droge, prepolovio se jedva hoda i kad me video samo sagnuo glavu okrenuo se i otišao

Zvoni telefon pre jedno 15 dana PRIKRIVEN BROJ, ja se javljam kad neki baja meni PUŠI KURAC.

Pobeda. :D

Мене је неки лик троловао зато што сам звао његов број. И почео стварно да ми прети да ће ме пријавити и та срања. Е сад фазон што је његов син звао њега да му да неко срање јер је изгубио телефон (са мог телефона), овај се није јавио кад је видио 15 пропуштених позива ваљда побудалио. И тако је он мене смарао једно пола сата што сам га звао и лола каже да ће ме пријавити полицији за узнемиравање ја гледам и сконтам да сам га звао и кажем ја њему шта је било. И касније постали најбољи ортаци, пита он мене какав му је син, пије ли много и тако то :)
Потрошила ми будала читав рачун

А ШТО СЕ ТИЧЕ ФИЗИЧКОГ НАСИЉА КОД НАС НЕМА НАЈАВЕ, УПАДНУ ТИ 10 МРТВИХ ПИЈАНИХ И ИСПРЕБИЈАЈУ ТЕ :)

nije meni prijetio niko, al sam ja prijetila mnogima i prijetiću dok sam živa.

EKLIPSO, ZVANIČNO TI PRETIM: UGRIŠĆU TE ZA SISU JER NISI MI ODGOVORILA KO JE ONA MAČKA SA LINKA! B-)

Слажем се са осталима, Манијак је јако добар лик и мој каброн, никад он ником није претио. Он је јебени пацифиста да га на леба мажеш ♥♥♥

Пре једно 20 дана је мене код Правног у Београду, око 9 ноћу мрачио неки лик од око 19-20 година. Мали, ћелав, у шушкавцу. Пита одакле си, ја кажем, је л' знаш неког ко се бије одатле, ја кажем да не знам, за сваки случај, иако знам, и онда ми каже да ме претходних пола сата прате његова два другара и 'оће да убију Бога у мени. Да, пре тога сам био на Правном факсу, помагао нешто ћалету који је грађевинац, и изашао по кокице, што ће рећи да је немогуће да су ме пратили пола сата. Елем, стартује ти он мене ту са причом како они мене 'оће да угазе и да ми пичку разбију, тако да боље да им дам паре. И ту ја кренем да се смејем к'о ментол, а овај лик каже да ће да ме избоде ножем што се смејем, где се ја мало усерем и престанем са смејањем. Онда је питао колико имам пара, па сам рек'о да имам 100 кинти и идем до Пећине, по кокице, па је рекао да као неће да ме смара, али да "Пазим шта радим." Ето. Ћалету сам рекао тек пар дана после, пошто је много ратоборан, хтео би да се млати са овима, па би вероватно најебао. Хах. Ове претње преко интернета су небитне, смарао ме неки Босанац једно 2 дана пре пола године, па је престао.

Е, да... Хипхози и мени је Талентовано Глупи претио једно време на ПВТ са налога Папирус. Качио је Хип принтскрин тих ПВТ-ова има неких годину дана, јер га је занимало да ли може да се лик банује за ПВТ.