Prijava

Surutka je odvratna, ali je inace nesto najhranljivije i najzdravije. Ko ide u teretanu treba to da pije.

vruće pivo u limenci..popio manju limenku na eks, i bacio peglu momentalno čim sam sam je spustio lolo,ali samo pivo izletelo,nikakva muka,samo šljas na pod vops.

Ja nemam skoro nikakvog iskustva s time, ali evo jedan primer. Sedi moj ćale u dnevnoj sobi , i zove me : Aleksandreee, donesi mi koka-kolu. I ja zaboravio da turim u frižider ( a napolju 40 stepeni) , i dam mu vruću koka-kolu. Koliko je nategao iz flaše, toliko je izbljuvao
:D

Sirće, sok mirinda, voćni jogurti, manastirka, živo jaje..

manastrirka??
to jebe kol'ko dobar ukus ima. plivala bi' u istoj :DD

'

Sirće, sok mirinda, voćni jogurti, manastirka, živo jaje..

Сирће јебе. Обожавам га. Кад правим салату, налијем сирћа као нездрав. Волим понекад и да га пивнем овако, нарочито ако је неко племенитије сирће.
Миринда је закон.
Воћни јогурти су шит, то се слажем.
Живо јаје нисам пробао, није безбедно по здравље.

Али манастирка, јбт...
Цитираћу:

to jebe kol'ko dobar ukus ima.

Не знам која ми је најодвратнија ствар... Свачиме сам се тровао за време деведесетих у продавници прекопута школе. Вероватно онај клакер од кактуса.

Džin tonik neki u limenci... Trebalo mi je dva piva da se vratim koliko je govnjavo..

Izlapelo, pokvareno pivo koje je moj ćale ostavio i ostavio da bleji na terasi par meseci.

Неко је поменуо да не воли сурутку, мени није лоша.
А квас пијем од пете - шесте године, јако волим, и не смета ми, добро је пиће.

mleko od soje.i jogurt od soje.

BIPov bojni otrov koji se flašira kao sok od borovnice. Ako smrts ima ukus, to je to.

Кафа са лимуном. То је баш одвратно, али стварно помаже код главобоље.

Jedanput uzeo i iz cuga popio pokvareno mleko. Alavosti moja bez kraja kad prvo ne omirišeš mleko -_-

Čajevi. Ne volim čajeve. Samo zaslađen i ladan mogu, i to samo ako stavim malo multivite.

Кад сам био у Италији пре пар година, ортак и ја смо нашли неки рози сок, најјефтинији био. Прво смо мислили да је неки омекшивач грешком стављен међ' сокове, ал' ипак је био сок. Пробао сам три гутљаја и бацио пеглу. Онда је неки цар за десет евра ексирао дволитру тога. Зуби му били рози недељу дана.

Neki gazirani sok, egzotik, firma Gale, ja bih pre reko da se ono proizvodi u nekoj šupi. Bila vrućina, ja i ortaci loše procenili, ono uopšte nije bilo ladno. Mislim košta manje nego Orbit jebo te, nas trojca nismo mogli jedan i po litar da popijemo...

Jebiga. Uvek se zajebem kad kupim neki sok jeftiniji od 50 dinara. Svaki put mi se prikenja i bude mi muka po nekolko dana. Al jebiga, jeftino.

sok iz flase koja je bila koriscena kao pajp.... bljaaaaaaaak

KVAS! U tom je piću sadržana esencija odvratnosti, a legenda kaže da sastojke dodaje sam đavo koji je kvasom kaznio ljude što izmisliše komunizam. Takođe se sumnja da je ukus kvasa zapravo ukus smrti i da je đavo zamislio da je preko tog pića ljudi iskuse dva puta umesto jednom, koliko im je dato. Njegova epohalna degutantnost ostaće zauvek zabeležena u analima mog čula ukusa.