Prijava

Мучење Титаник Беба Тантал техником.
Завежу ти зглобове (и на рукама и на ногама) за стуб, селотејпом ти прелепе чмар и наизменично пуштају ''Тужну песму'' од Неверних беба и ону уберсмарачку песму из Титаника од Селин Дион, али тако да, сваки пут кад покушаваш да носом искључиш музички уређај, он се одмакне од тебе.
Ни најхрабрији не издрже дуже од три дана испирања мозга патетичном музиком.

Braaate, gledao sam ne televiziji, zavezu lika za zemlju, a ispod njega posađen bambus ! :O Bukvalno raste kroz njega bambus, znate kako je odvratno !!

Čerečenje. Ili nabijanje na kolac po turski. A nabijači polako kuckaju jer dobiju dukat za svaki dan što ovaj preživi.

http://www.torturemuseum.com/ ko ima prilike da se zaputi do Amsterdama nek svrne i ovo pogleda. Ja sam bio pre dosta godina, utisci nisu ni malo izbledeli.

Ima ono kad sTave lika na neŠTo ŠTo liči na kožlić samo mu je vrh onako žaŠiljen na fažon Trougla, pa mu Ture Tegove na noge i on se Tako lepo rascepljuje. I ono s kačenjem gume oko vraTa pa paljenje isTe.

Braaate, gledao sam ne televiziji, zavezu lika za zemlju, a ispod njega posađen bambus ! :O Bukvalno raste kroz njega bambus, znate kako je odvratno !!

To je glupost. Priča je obrađena u romanu "Knjiga o bambusu" Vladislava Bajca. Bambus neće i ne može da raste kroz čvrstu materiju, kao što je telo, on krene da zaobilazi, kao puzavica.

Kineska tehnika torture.

Zavežu čoveka za četiri grede a ispod posade bambusov koren , kad drvo nikne raste kroz vitalne organe i konačno poraste kroz osobu.

Ovo sam gledao na Myth busters , jebeno je.

http://www.jimrugg.com/images/hereticsfork.jpg heretic fork, dvostrana viljuška koja se postavi na vrat kao na slici, glava je u stanju konstantne napetosti, vremenom mišići popuštaju i viljuška laganica prodire u tkivo, laganica kroz lobanju do mozga....

http://medieval-castles.org/media/thumbscrew2.jpg drobilica za prste.

Ово за капање воде на главу уопште није толико наивно. Завежу овога кога муче и фиксирају му главу, тако да му вода стално капље на исто место. Гледао сам емисију где су то пробали на себи, после 15 минута со постајали тешко депресивни, а кажу да су ови које су мучили по пар дана полудели.

Гледао сам емисију где су то пробали на себи, после 15 минута со постајали тешко депресивни, а кажу да су ови које су мучили по пар дана полудели.

Postajali teško depresivni... Američke pičke koje ne znaju gde im je dupe bez prozaka. Probaj to na malom Radojici, ima da se upiša od smeha.

Ovo sam gledao na Myth busters , jebeno je.

Sve bre Myth busters... Bambus može da raste kroz balistički gel u Mitbasterima, ali šta misliš kako bi rastao zalivan krvlju i slanim telesnim rastvorima? Istočnjačke priče kažu da on u takvoj situaciji menja pravac rasta. To je izmišljeno u sklopu kampanje satanizacije Japanaca u Drugom svetskom ratu, kao oni su tako mučili zarobljenike.

Ovo sam gledao na Myth busters , jebeno je.

jel imaš neki link? ne mogu da nađem na tjubu

Mićko

Ово за капање воде на главу уопште није толико наивно. Завежу овога кога муче и фиксирају му главу, тако да му вода стално капље на исто место. Гледао сам емисију где су то пробали на себи, после 15 минута со постајали тешко депресивни, а кажу да су ови које су мучили по пар дана полудели.

Ја сам чуо да после неког времена лобања прсне и мозак исцури свуда унаоколо. То сам и хтео да напишем ал видим неко ме предухитрио

Sve bre Myth busters... Bambus može da raste kroz balistički gel u Mitbasterima, ali šta misliš kako bi rastao zalivan krvlju i slanim telesnim rastvorima? Istočnjačke priče kažu da on u takvoj situaciji menja pravac rasta. To je izmišljeno u sklopu kampanje satanizacije Japanaca u Drugom svetskom ratu, kao oni su tako mučili zarobljenike.

Читаш ли ти уопште постове? Нису јапанци то радили, него Кинези, матори.

Postajali teško depresivni... Američke pičke koje ne znaju gde im je dupe bez prozaka. Probaj to na malom Radojici, ima da se upiša od smeha.

Нисам ни рекао да је америчка емисија...

http://www.corkscrew-balloon.com/misc/torture/29.jpg

Ovu krušku su koristili za kažanjavanje preljube, incesta, bilo kakvih drugih perverzija. Nabiju je u rč, đanu ili usta (zbog felacije) i onda fino rašire. Sssssss, jeza.

Читаш ли ти уопште постове? Нису јапанци то радили, него Кинези, матори.

To je navodno kineska tehnika, koju su primenjivali Japanci u Drugom svetskom ratu. Nema dokumentovanih dokaza da je tako nešto stvarno izvođeno.

Нисам ни рекао да је америчка емисија...

Gledao sam tu epizodu Mitbastersa.
http://www.youtube.com/watch?v=Dj4uWXxGxQk

Инквизиција је имала дојајне технике мучења. На пример, поставе човека да лежи и котрљају полако огромну каменчугу преко њега, кренувши од стопала. Мученици су обично умирали негде код средине трупа, контам да су им црева на уста почела излазити ил' тако нека болештина.

А има једна, не знам ко је практиковао, ставе ти пацова на стомак и поклопе га нечим тврдим, да не може да пробије. У међувремену, пацов сконта да је најмекше да ти иде кроз стомак и онда је лутрија да ли ће се одлучити да иде ка устима ил' рчу.

Ljudi, ono za bambus je moguće jer bambus raste jako brzo kada je jos uvek mlad i kada je tek centimetar, dva provirio iz zemlje. Za jedan dan je već duboko u čovekovom telu, a posle dva dana je prošao kroz telo i hrli ka nebu.