Prijava

Дринчић је доктор за остале, али највећи вам је кривац сигурно Николић, баш некако неутегнуто делује екипа, неам појма. Без плана икаквог.

Ovo vermez je za ovog ćelavog murinjo

Trpali ste nas par godina za "sledeću sezonu", sad malo mi poprckujemo.

Jebote pa tu "sledecu sezonu" jos nismo doziveli.

Pazi ove smecare koji se do skora nisu smeli izjasniti za koga navijaju, sto navijaju za Luzerpul i Barselonu, a domaci fudbal "ne prate" - sad dosli da seru po temi. Sikter u vasu mahalu!

Trpali ste nas par godina za "sledeću sezonu", sad malo mi poprckujemo. Ne moš se izvaditi Džoni tako..jok jok.

Ne sporim to. Nego mislim na pitanje kao pitanje. Naravno da se nadam do kraja. Još niste uzeli titulu. Oduvek ste prerano slavili. Prvi ekser u novi kovčeg koji vam spremamo pada za Derbi.

To nije bilo uopšte pitanje ko pitanje, više sarkastično, podjebavanje, a šta KAD IZGUBITE, pošto se podrazumeva da ćemo vam dupe pomeriti...
Nego, vidim odjednom bojkotujete tekme? lolololo
http://img1.imagetitan.com/img1/1/16/121.jpg

Pa videli od vas u basketu.

EDIT: A slika je iz praistorije, jos iz doba Zeke i Bjeke, sto se i moze videti na slici

Pa vidi se zeka u grbu

I koji kurac drama za malo peckanja, pa u subotu ce svakako neko nekog zaliti tonom govana na bilo kojoj temi

I otkad to u prozivanju treba da ima smisla? Jbt, puko patlidzan mi malo svratili da serendamo, ispucamo se dan dva i cao...Ili banujte za SVAKI PROZIVACKI POST NA SUPARNICKOJ TEMI. I DA NEMA NI DISKUSIJE I AUKURAC. Ili se iskulirajte na jebuckanje.

I da, dzoni otvaraj onu temu, sutra f4, mozda i derbi u kosarci, subota derbi svakako...

PA ko drami?
U subotu vam neće ni šleper nivee pomoći. JEBAĆE VAS VAŠ LUKA CIGANJ.

Teme ću otvarati pred Derbi. Fazon dan ranije. Nema potrebe sad.

LUKA GROBAR NE DA TITULU, LUKA GANCI ČEKA TITULU
http://sport.blic.rs/data/images/2013-03-17/323504_partofk170313-rasfoto-marko-metlas23_f.jpg?ver=1391965480
JEBOTE, IMAM KRIZU IDENTITETA

džoni bre, otvaraj ranije...

Ako bas hoces direktno-tucan kamen drami.

De ćeš ranije, nema potrebe. Inače ispucavate lagano kvotu za radovanje oko kola koje je za nama. Pošteno?
Veruj mi u petak da otvorim dosta je sasvim. Pokazalo se već da je tako.

Ako bas hoces direktno-tucan kamen drami.

A kod vas se nije dramilo ni malo oko toga?
I gorih stvari od dramljenja je bilo.

Ja brate ne dramim samo sam postavio pitanje od kad je dozvoljeno da se istovara đubar? Ne serendam po vašoj temi nikad pa isto tako ne želim ovde da čitam đubar koji vi istovarate. Samo terajte ja kad vidim da je neko od vas postovao i ne otvaram temu. Tako ste zagadili i košarkašku koju jedva da posećujem, jer mi je muka šta se sve istovara tamo.
Bole me kurci terajte po svome, nek svako serenda šta oće.

http://i.imgur.com/rkYG9iJ.png
Dzoni de će ti duša viš kako se trudi da ga odbanuješ :)

Tucani, isto kao sto ti ne ides kod nas tako ima i nekoga od nasih ko ne dolazi kod vas a cita grobarske postove nanasoj temi.

Bilo je kod nas i prijava za ban, sto je slazem se mnogo gore od dramljenja to stoji.

Sto se mene licno tice i pricam u svoje ime: kada se ovako nesto desi uvek cu doci da istovarim djubar pa kad i ako predjem granicu(koja je poput slobodnog sudijskog uverenja lololo) nek mi neko zalepi 3 dana i kraj, odrasli smo ljudi a odrasli znaju da kada krse pravila postoji sansa da budi kaznjeni i kraj. Uz to, ja dupli nalog nemam i kada popijem ban kao nedavno sa tilmom ja nisam tu i cao...

Sporski ciganski pozdrav do posle derbija od pseta!

edit: osim na onoj temi kad se otvori

ПРАВДА ЗА РАСНОГ!

Nek nam rasni sisa kurac krasni