Prijava

Ja psetu zameram samo avatar plaši mlađe naraštaje na sajtu lolo

Да је комплексаш, јест..

Dobro, dovoljno ste istovarali đubar, što je i logično nakon našeg poraza. Sad malo da bude mira do Derbija, pa ćemo da vidimo ko će gde da istovara. Sve je to u duhu rivalstva.

Све је то фино, ал мислим да је готово :)

Videćemo. Ima još da se igra :)

Ne razumem šta je tu za objašnjavanje?

Pa ja sam shvatio da si ti navijao za Zvezdu, kao i tvoj brat, loji te inače nervira, a još je prešao i za Partizan.

Јеботе Јуниоре, коа си сиротиња, ем имаш рекламе на сајту, ем нумеш динсталираш адблок.

OBJASNI OVO!!! DŽONI!

Al mislim da sam sad skonto o čemu se radi

Pa ja sam shvatio da si ti navijao za Zvezdu, kao i tvoj brat, loji te inače nervira, a još je prešao i za Partizan.

Ma jok. Ja nisam nikada navijao za Zvezdu ni jedne sekunde svog života. Burazer me ne nervira, daleko bilo, nego je burazer navijao za Zvezdu fazon do 31. godine života ili 32. tako nešto, a onda je prešao za Partizan. Naravno, ne da sam ga terao ili tukao, nego je počeo da bleji više sa mojim drugovima, jer je ostao da živi u starom kraju i onda je prirodno prešao jer tamo u mojoj staroj ulici ne postoji Zvezdaš u par generacija.

lolo junior drži pejnt na taskbaru olololo

ne fale vama inči, nego bodovi

Koji idiot, leb te jebo, koliko glup treba biti da sopstvene igrace plasis nekom retardiranom pricom o najboljoj formi u Evropi. Ovo motkom najuriti na kraju sezone, sve i kad bi nas usralo da dobijemo derbi i titulu. Sto je vec posle ove izjave nemoguce.

A ja sam fazon pre 2 god mislio da je ovaj nikolić isus od trenera, kad ono...

Možda je sarkazam u pitanju. Ma da mi njih jebemo, a ćelavi jeste degen ozbiljan.