Prijava

Sviraj sudija da se Grba raduje!

Da znas da si u pravu, prije ce Neca da ga zabije nego ovi nasi nazovimo ih fudbaleri

Taman na drugoj temi da pitam Rasnog da mi sidje s' masnog, a mi uvodimo roma i sami... Ovi ce opet da igraju na penal u BG

Sanse da prodjemo dalje su 20 posto, a da prodju Bugari su 100 posto. Jebem ti trenera koji igra na 0-0, tu srece nema, niti je ikada moze biti!

Jericho ne kenjaj, DANAS SVAKO IGRA FUDBAL lololol

osim toga, PREPUSTILI SMO ULOGU FAVORITA

Luka crnji od bugarskih crnaca ololo

KOJE SMEĆE od tekme jedva sam izdržao 15 minuta

Hahahaha i ja pomislio komšo kako je Luka crnji od njihovih crnaca...

Izgleda da skauting služba od Bugara radi po ugledu na cigansku. Bacali su pare na youtube pojačanja. Greota što nismo razbili ovako loše Bugare. Jebo ih nula nula.

Sanse da prodjemo dalje su 20 posto, a da prodju Bugari su 100 posto. Jebem ti trenera koji igra na 0-0, tu srece nema, niti je ikada moze biti!

Al barem je prikazana lepršava igra! Kako nema sreće Džeri?! Nemoj da si nezahvalan.... Što kaže Kurajber, nekako učačkate jedan na pašnjaku, uđete u LE, odradite rutinski tih 6 tekmi, uzmete nešto keša od UEFE, ulaznica, TV prava i ložite se čitavu jesen. Malo li je?

I više nego što sam očekivao da budem iskren Džonovane. Naravno treba učačkati gol, a ne primiti, mada po ovome što sam video, a to se videlo i prošle godine u međusobnom duelu, Ludogorec je takođe krš.

Biću ekstremno zadovoljan ako uđemo u LE, jer je to uspeh za ovu ekipu.

Postali ste javor mesto javora. lol
Al draže mi svakako i 0:0 nego da ste pukli. Još ću revanš da gledam, milina.

Pa ne baš. Javor je na daleko nižem nivou od nas, kao i cela naša liga, pa sad ti zamisi samo na šta ostali liče.

Mada Partizan uvek ima ovako bagovite periode koji traju dve, tri sezone. Ni prvi ni poslednji.

Dokle će više da prde o toj privatizaciji, evo već 20 godina pričaju o tome.

Mislite - sve je spreno da se imovina Crvene Zvezde rasparča između Terze i Ćokija?