Prijava

Tončev igra poker, rulet i loto u isto vreme.

Veliki deo je oprošten, tipa da su redom išli, i pitali

:)

Dobar dan, hoćete li nam oprostiti tipa 7 miliona eura, čisto na lepe oči :trep-trep:
-Hoćemo, hoćemo, jašta, stubovi moji!

Ne baš tako, više ovako, al to je to... :)

- Dobar dan, vama Zvezda duguje 23435621242354625030698 evra?
- Da, hoćemo li napokon dobiti taj novac?
- Ne, ali ako potpišete da se odričete 50%, mi ćemo vam u narednih 10 godina isplatiti tu drugu polovinu, inače nema da vidite dinara.
-Daj šta daš, kud me đavo nagovori s ovima da 'vatam posla...

Kurac bi tako, udarim ti mjenicu, imovina ti vrijedi toliko, stanem u red za namirivanje kad rasprodaju i to je to.

Tončev igra poker, rulet i loto u isto vreme.

I TOTO! :)
http://popular.rs/content/images/news/totologo.jpg

HEHEHEHEHE

Partizan koštao Stojeva posla

Fudbalski klub Ludogorec objavio je da je otpustio trenera Stojča Stojeva posle remija bez golova sa Partizanom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

http://www.b92.net/news/pics/2014/07/31/62341414053da45baaf234205177493_orig.JPG

Na klupi šampiona Bugarske Stojeva će zameniti Georgi Dermendžijev, koji je do sada vodio mladi tim Ludogoreca.

Na sajtu Ludogoreca stoji da je do raskida saradnje sa Stojevim došlo sporazumno.

“Stojče Stojev više nije trener Ludogoreca, a vođenje tima preuzeće Georgi Dermendžiev, koji je do sada bio trener mladog tima Ludogoreca. Stoev i klub su se rastali u prijateljski razišli. Razlog za ovakvu iznenadnu odluku je nezadovoljavajuća igra u poslednjim mečevima, a timu je sada potrebna nova energija”, ističe se u saopštenju Ludogoreca.

Iz Ludogoreca su takođe Stojevu i njegovom pomoćniku Javoru Vulčinovu poželeli sreću u nastavku karijera i zahvalili im se za njihov doprinos klubu.

Revanš utakmica između Partizana i Ludogoreca igra se sledeće srede od 20.45 na stadionu u Humskoj.

Mislim da su pare od poplava preusmerene na FK Crvena Zvezda.

A Ludogorec je pukom našom srećom u kanalu. Mislim da ipak imamo šanse. Ajmo Grobari, svi na Jug!!

SMENJUJ BUGARSKE TRENERE!

Ladno imaju vredniji tim od nas za 9 miliona...

Bugari precenjeni bre :)

Kod nas su potcenili Stankovića i Škuletića. Obojica vrede bar po 5 miliona i onda smo egal.

Лука личи на Озила на пајду, игра исто а кошта дупло мање

Ladno imaju vredniji tim od nas za 9 miliona...

Ladno imaju 6 igrača manje od nas. U kojim smo mi govnima jebote.

trajkovic debeli i guzati...i glavati preko milion....eee moj ti

Ja igram dvojku na ludokurac :D

nemoj da vam nisam reko