Prijava

A i Luka moze da prodje kao eksponat u muzeju majanske kulture, a Ozil ne mere

A slavićete ih kada prođemo.

Mi u ovom trenutku ne možemo da prođemo OFK Beograd u 1/8 finala kupa Srbije.

U ovom trenutku ne, ali znaš koliko ima vremena do srede da se konsolidujemo.

U ovom trenutku ne, ali znaš koliko ima vremena do srede da se konsolidujemo.

3 dana? xD

XAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXA

Sanja Becejski Naravno,spremacu rucak,ali sutra!! Cinjenica je da je decko odigrao SEST utakmica u repreznetaciji,a dao je 1-JEDAN i to ceo gol!!!! Ako je to reprezentatvni golgeter onda bi neko ko to tvrdi trebao da uzme usisivac u ruke!!!! To je zalosno!!! Ne daj Boze da odigra jos 4 utakmice i ostane na tom jednom golu,da li ce te i onda da kazete,on je golgeter za reprezentaciju? Pa sve i da jos jedan da,MALO JE!!! Nemam ja nista protiv decka,ali ni nasa reprezentacina nema nista od toga sto daje golove u Belgiji kada je truba cele kvalifikacije,nema ko gol da postigne!!!

komentar navijacice cz

naravno da se zove pantela igrao bi u repki do 32 god i dao 6 golova

i da komentar je za mitrovica lal

Jebo more. Svaki dan mislim o sredi. Drma me ono tinejdžersko od pre 15 - 20 godina kad nisam propuštao ni bagminton ako ga je Partizan igrao... Žal za mladost :-)

Ne, sad proverih '88

а па он је гарант већ ђед постао..

Dobro jutro svim navijačima Partizana želi Petar Grbić
http://images.kurir-info.rs/slika-620x419/petar-grbic-1384040753-394953.jpg

#24#nemapojma#pokloniteganekom

Jel zna neko nešto o tom Ćirku i Petroviću što će za dzabe da nam dođu. Bolji od Grbe i Brašanca il ta klasa? Zalog za budućnost. Tako izjavi Đura. Ne znam dal za Budućnost iz Banatskig Dvora il onu Podgoričku ;-)

Jebem li ga. Cuo sam za obojicu i ranije ali ih nisam gledao, mada ono sto citam po portalima, zvuci fino, ipak bi sigurno i moglo bolje samo kad bi se odresila kesa bar malo a ne samo da dovodimo slobodne igrace. Dobri su na FM:)

Pa dobro sigurno su bolji od Grbića i Brašanca.

Sad da pevamo "Dajte uslovnu za Zvezdu, dajte uslovnu za Zvezdu, uslovnu za Zvezdu, jebote uslovnu za Zvezdu"...

Dakle dokle?!? Pa musavce guraju nemilosrdno. Čak bezobrazno!