Prijava

Bravo, Penzose. Moj mali je prvu Partizanovu majicu skoro prerastao, a najmanja velicina dresova, kao sto se vidi na slici, jeste XXXL

Nego, naleteh na neki stari Jokanov intervju, ima zanimljivih stvari generalno
http://www.pressonline.rs/sport/ostali-sportovi/49429/nisam-navijao-za-zvezdu-u-bariju.html

Jokan moj čovek. Ni ja se nisam radovao toj tituli musavaca ...

Skuzer promašio temu, a i nadimak. Inače sam primetio hronično interesovanje takozvanih "Delija" za mnoge druge klubove paralelno navijajući za CZ. Tako svaki delija voli i Liverpul, gotivi Mančester, Sautempton, Atletiko Madrid, Olimpijakos, Real, Barsu, Romu, Lacio, Ajaks, Rendžers, Seltik...

Kod Grobara to ne primećujem, stvarno je velika razlika između nas i njih. Skuseru, objasni nam svoj Liverpulski nik, kad si nam se već napenalio na temu ničim izazvan.

Tako svaki delija voli i Liverpul, gotivi Mančester, Sautempton, Atletiko Madrid, Olimpijakos, Real, Barsu, Romu, Lacio, Ajaks, Rendžers, Seltik...

Ja se izvinjavam na upadu u temu, ali ahahahahaha

HAHAHAHAHAHHAAAAA, ovo je možda jače i od direktive! HAHAHhahhahaaha

Ništa nije jače od direktive.

volim ove prozivke.mi se razlikujemo od vas stajl.

Ma Jokan je legenda. Pola stadiona vikalo da odlazi, druga polovina da ostane. Ja sam naravno bio za to da ostane.
Jedva čekam ovaj Derbi. Laganih 3-0.

Sanitarni čvor

volim ove prozivke.mi se razlikujemo od vas stajl

nadji grobara sa avatarom na kome je slika nekog stranog kluba. ja ih licno video nesam

Tako svaki delija voli i Liverpul, gotivi Mančester, Sautempton, Atletiko Madrid, Olimpijakos, Real, Barsu, Romu, Lacio, Ajaks, Rendžers, Seltik...

колко нових титула првака европе и света

А ВИ КАКО ТЕ

janpi
nadji grobara sa avatarom na kome je slika nekog stranog kluba. ja ih licno video nesam

brate...o cemu ti vodis racuna...

da, ja... nadgledam... ko... kakve... avatar...e nosi... i upozoravam... blagovremeno...

onda dobro.makar radis nesto svrsishodno.

ti si ok, nemam nista protiv mijailoviceve slike na avataru.

Daj ne serite, sta, sad niko ne moze da navija za dva,tri kluba iz razlicitih liga?
Ja navijam za Partizan i Arsenal

hvala brate sto me nisi upozorio da je skinem.jer ako ti za svojih 28 godina nisi ima mijailovicevu sliku,onda ne bi smeo ni ja.ni moja deca kada ih budem imao.