Prijava

Ti i dalje ne kontas da je to izmisljena izjava?

A odakle ti da je izmišljeno?

Napisali su za jedno 5-6 jakih fudbalera, tj svetskih zvezda da su kao izjavili nama problematicne izjave. Posle se ispostavilo da su to Siptari pravili stranice na FB s njihovim imenima i slikama, a da su to bili tipa Siptarski rasniji. S moba sam, mrzi me da trazim. A i da sam na kompu mozda bi me mrzelo. Verovatno... :)

i klop i ronaldo su po albanskim medijima srali.satro...
sve te informacije se samo pojavljivale po albanskim sajtovima.hocu reci da su izvor bili samo albanski mediji.
sve u svemu,kapiram da njih mnogo boli kurac i za srbe i za srbiju.i kada bi srali po nama i rekli to sto su navodno rekli-ne bi mnogo omasili.

Pa demantovao je Ibra. Dobro je, gotivim njusku.

Odlično, teo sam taman didem u Pariz da mu se najebem mame, ali neću sada :)

Oduvek je Tumba bio jaje. Nisam ga gotivio ni kada je bio trener Partizana.

BATA ZA PRECEDNIKA!
TOMIĆ!
PETRIĆ!
KRSTAJIĆ!
STANOJE!

ono, ostao je u lepom secanju zbog onih titula.

i onda dolazi, smrdi, ne radi nista, trosi partizanove pare i na prvu bolju ponudu odjebe u kinu. i to nije hteo da trenira partizan, to mu je ispod casti hoce covek fotelju

ahahahahahahahhahaha

plaćate mu da vas uči stilu

ginekologija
ću dumrem bem ti paću

Играчи Парног ваљка ће сваке седмице учити лекције из енглеског језика код магистра Ане Петровић, предавања ће им држати и Иван Вукотић, главни и одговорни уредник листа „Скандал”, нутрициониста Бранка Мирковић, психотерапеут Мирјана Радовановић, професор доктор гинекологије Радомир Аничић, стилиста Ашок Мурти

http://www.zurnal.rs/fudbal/partizan/9246/igraci-partizana-uce-od-urednika-skandala-asoka-murtija-ginekologa

Ovaj profesor doktor ginekologije me malo muči. Da ne želi neko kanda daim poruči da su pičke?

još ako je giša ganci
onda smenjujte upravu

Murti je Indijac

Murti je Indijac

Aha. Imam ja tih indijaca jedno trista dve stanice od mene.

ako imaš i nekog ginekologa blizu
preporuči u humskoj