Prijava

Mene samo zanima kako je moguće da od toliko proslavljenih asova i okorelih Grobara mi izvučemo večito nekog propalog biznismena za predsednika. Pa zar taj jebeni upravni odbor ne može da kaže MOŽE BIZNISMEN KOJI POTPIŠE DA UNOSI SVOJU LOVU U KLUB. Uprotivnom aj bar da se vadimo iz govana sa ljudima koji su umirali za crno bele. I što se ne pokrene krivični postupak protiv ljudi koji su nas uveli u govna? PA zna se od kad je Partizan u minusu. A jebao bi im posebno majku što su nas lagali da nije u minusu.
Ovi prikazaše primanja igrača. A ja bih voleo da neko prikaze ULAZ IZLAZ novca u zadnjih 10 gidina. Pa to nije teško ako je knjigovođa normalan. U ostalom u APR -u mora da se svake godine preda završni račun. Nek njega prikažu.

mi izvučemo večito nekog propalog biznismena za predsednika.

Mislim da je to zato što mi ne izvlačimo uopšte.

Pa zar taj jebeni upravni odbor ne može da kaže MOŽE BIZNISMEN KOJI POTPIŠE DA UNOSI SVOJU LOVU U KLUB. Uprotivnom aj bar da se vadimo iz govana sa ljudima koji su umirali za crno bele.

Izgubio sam nadu da će se tako nešto ikada dogoditi. Ne znam ni kako dovesti makar do neke atmosfere koja bi to učinila možda mogućim.

I što se ne pokrene krivični postupak protiv ljudi koji su nas uveli u govna?

Zato što neće jedni protiv drugih, jer su svi onda najebali.

Sve u svemu komšo, moraćemo još mnogo godina da trpimo ovo sve.

sve je isto godinama,jedina razlika je sto nije bilo prodaje ze velike pare.

sve je isto godinama,jedina razlika je sto nije bilo prodaje ze velike pare.

Niti će biti više. Skapirali su da mogu da odvode igrače ozbiljne klase za svoj uzrast (Danilo Pantić) za fazon 900.000 E, što je presmešna cena s obzirom koliko on vredi.

teraju Danka al neka neće ni oni doveka.

Evo vele da je otišao u Kinu

I ja sam pročitao. Pa nemam pojma, mislim da ni 4 Danka nama ne pomažu. Đura je bio đubre i jedna velika nula, ali šta nam se tek sprema. Mislim da ne možemo ni da zamislimo.

ne znam tacno sta ovaj nece uraditi,a sto nisu drugi.osvojice titulu verovatno,nece uci u ligu sampiona,jebace se za ono socijalno takmicenje.i to je to.

Ne pomažu 4 Danka ali u ovoj našoj ligi igrač manje sa takvim iskustvom je svakako hendikep. E da, ovo je suština

Mislim da je to zato što mi ne izvlačimo uopšte.

Važi i za jedne i za druge

ne znam tacno sta ovaj nece uraditi,a sto nisu drugi.osvojice titulu verovatno,nece uci u ligu sampiona,jebace se za ono socijalno takmicenje.i to je to.

Pa pazi, za vreme ovog mentola si i imao nu ekipu u nekim momentima, mada za to su Tomić i Petrić najzaslužniji. Ono kada su igrali Diajara, Moreira, Bambi, Jovetić, Kleo, da ne nabrajam, a sada mislim da se to neće nikada više dogoditi. Jedino što je i Zvezda u kanalu, pa ćemo možda nešto i uzimati ovde kod nas. U Evropi će biti kantanje po 3, 4 komada od Maribora fazon.

Važi i za jedne i za druge

Da, to je to. Mada ne mogu da prestanem da se jedem oko toga. Jače je od mene kao što ranije napisah.

na polusezoni se ne uzimaju neka hevi pojacanja ako ti ne trebaju.njihova je procena je da ce ovako uspeti da ostvare cilj,a to je verovatno titula.kapiram da je logicno da ne placas nekog 6 meseci,a mozes i sa nekim ko vredi 3 puta manje to da ostvaris.daleko od toga da branim nekog.jos se nista nije desilo,a vec je lose.par novinskih naslova da svi odlaze i to je to.

Ne mislim ja na osnovu nekih novinskih naslova, niti bilo čega što su do sada uradili, nego šta znam, deluju mi da će biti gori troduplo. Videćemo, naravno, ne postoji osoba koja bi bila srećnija od mene da grešim :)

Ja ne pamtim da nas je iko ovako u pripremnom periodu punio...

Ma jebeš pripremni period, nego što nekako.....brate ovi se nešto svađaju i tuku, ovaj oće da ide, ne daju mu, te ovaj dolazi, onaj dolazi....Voja ostaje.....brate, onako deluje kao rasulo.

Otišo Danko definitivno...

Kakvo je ovo rasulo jebem ti sve.

Raspad. Ajmo mi lepo u zonu pa ispočetka :)

Johnny Kurajber
Ne mislim ja na osnovu nekih novinskih naslova, niti bilo čega što su do sada uradili, nego šta znam, deluju mi da će biti gori troduplo. Videćemo, naravno, ne postoji osoba koja bi bila srećnija od mene da grešim :)

ja bih voleo da ja gresim ;)

taj stankovic je fudbaler za nasu ligu i da ode preko u azerbejdzan.to je to.neko placa naslove da se dize fama oko njega.

ja bih voleo da ja gresim ;)

hehe razumljivo

aj stankovic je fudbaler za nasu ligu i da ode preko u azerbejdzan.to je to.neko placa naslove da se dize fama oko njega.

Nije dovoljno dobar za našu ligu. U principu po meni je jedan od najlošijih štopera koje sam ikada gledao u Partizanu, ako ne i najlošiji. Ako samo jedno oko ima Azerbejdžanac koji bi došao da ga gleda, ne bi ga uzeo.

ja kapiram da oni to i ne gledaju.sta zna neki kerimov sta je fudbal.njemu kazu da je to jugoslovenska skola fudbala i da je banja igrac.a on u osnovnoj gledao sfrj-sssr utakmicu i video kako smo jaki.to mi nekako logicno jer sta su sve od nasih uzimali.pa oni nisu ni za ispred zgrade na male golice.prijateljska tekma reprezentacija srbije i uzbekistana.igraju samo igraci iz domace lige.upisu po nastup za reprezentaciju i tog leta zapale u azerbejdzan,kazahstan,koreju,pre su mogli i u kinu,al sada i kinezi skontali ko zna.