Prijava

Najbeznacajnija titula svih vremena, bez konkurencije.

bez konkurencije

A kakvu ste konkurenciju imali u Superligi Srbije prethodnih godina, kad se toliko ponosite tim titulama? Drču? #samopitam

Imali smo političare protiv sebe, sad su na našoj strani.

Kaće proslava da se izderem malo?!?;-)

Jes skrnava titula al TITULA, TITULA, SLVIĆE SE TITULAAAAA....

Imali smo političare protiv sebe, sad su na našoj strani.

Ne, hapsenje Mutavog prosle godine je bilo sasvim slucajno, evo sudski proces se otad bas zahuktao. #slucajnost

Isto kao sa Toletom, prosle godine je najavio svoju ostavku u decembru. U medjuvremenu se sastao sa pickoustim, govna se lako dogovorila, jer Toleta boli kurac i za Partizan i za bilo sta drugo osim kinte, i cergari vezase 850 uzastopnih pobeda, a Tole ostade dozivotno. #slucajnost

Hahaha koliko ste slepi jebeno. Koprcate se ko da ste nubare a i Rasnom je očigledno.

nismo mi slepi nego ste vi rasni

OOOO JEBI BOKSERA JEBI JEEBII BOKSERAAAA

Čekaj ko od cigana sad treba da nosi naš grb na avatru godinu dana?! Beše opklada kolko se sećam!;-)

Sutra s Kurajberom na proslavu titule...Oće još neko?

haha šta je ono sa skidanjem prečke i kidanjem mreže?

http://www.mozzartsport.com/vesti/ovo-je-dan-crnobelog-slavlja-vaterpolisti-partizana-vratili-sampionsku-titulu-na-banjicu-mandic-heroj-u-kragujevcu/105707

Ne znam dal ima tema za vaterpolo, pa ovde valja okaciti i proslaviti. Vaterpolo se vratio kuci, srecom ocrnjen i ukaljan samo protekle dve godine... Dezinfikovace se to brzo.

Jedino sto ne valja, bojim se da popularnost ovog sporta veceras rapidno pada u Srbiji i da ga od veceras prati samo jedna mala grupa ljudi.

RANDOM DELIJA: Jbt ko to gleda, hahaha, msm to igra dve zemlje kosarka je nacionalni sport, i odbojka.

ne sećam se da si ga ove 2 godine ti pratio nešto do pre par dana

Bio na proslavi titule s Kurajberom ! A u sredu idemo na KUP! Dupla kruna ole!!!!!

svaka vama dvojici cast. 600 km ljudi zive od beograda a iscimali su se 2x da odu na stadion. jel spavate negde u bg ova 4 dana ili putujete pa opet?

Janpi jebeš nas peMzionere a?! Promenio sam avatar! Raste dete!;-) Spavamo na Bežaniji. Ciganski kraj pa da provociramo...

Penzos i Džoni proslavljaju titulu ;-)