Prijava

Košarkaški klub vam turski, a fudbalski je ustaški.
Očekujemo šiptarski odbojkaški klub, a rukometni će biti bugarski.

Mi ih bar imamo svoje, jebiga.

hehehe kratkotrzajni šuk.

Dionysio
Aleksandar Damčevski (?!) vam na probi. Štoper.

prco kevu ako oni te igrace ne vade iz sopstvene bulje.

I ja mislim da ti je keva u opasnosti, tj. da je lik po principu "može li moj mali da trenira, nema klub", a ovi odma može može.

Inače, kaže Popović da ako ne prodate na zimu Živkovića, morate da platite 2.5m evra inv. fondu. Ako ga prodate, morate da ga prodate kome inv. fond. kaže, a Paćo u svom vlasništvu ima 20-25% (koliko i Živkovićev ćale), tako da i za 10 mil. da ga prodate, vama bi išlo nekih 2.5. Genijalan posao.

Inače, vidite naziv linka, i otvorite ga. Lol, to je taj marketinški tim.
http://www.sr.partizan.rs/16-dragan-duric/

kada vidim ljude sa podocnjacima do kolena,automatski pomislim da pije litru spiritusa za dorucak.jos mi ovaj k'o neki bledji ganci harmonikas iz pcinjskog okruga.

Da li nezavisno fizicko lice moze zatraziti doping kontrolu na utakmicama naseg prvenstva?

Informacije su procurele da one pacere iz rupe vakcinisu danima kao konje, testosteron i ostale stvari. Jedna grupa grobara je uputila informaciju u FK Partizan, informaciju koja je dosla iz Slovenije gde su musavci na pripremama.

Ali ovi cute dan dva, nista nisu potegli. Kako obavestiti FS ili nadlezne u ovom slucaju?

komedija svaki put kad pogledam ovu temu

HAHAHAHAA OVO NISAM VIDEO TEK SAD

Informacije su procurele da one pacere iz rupe vakcinisu danima kao konje, testosteron i ostale stvari.

ako možeš da mi objasniš delovanje testosterona
treniram u teretani pa da i ja uzmem kada to toliko brzo deluje ta 2-3 dana

HAHAHAHAAHA USAO SAM DA NAPISEM NESTO BICETE JEBANI ILI TAKO NEKI KURAC ALI STA DA PISEM JA POSLE OVOGA JEBOTE

inace vucicpeder nije pobegao bas daleko od vuciceve srbije imao love samo do slovenije da ode mukica

Mada gde ce peder koji nema za do danske ili san franciska nego u sloveniju jbg

Kakva je ono roze obuća kod crnca vam?

Koliko samo mrzim ovog Babovica, mislim da bi ga pukao da ga vidim na ulici.

Brt momak je izneo sam 3 tekme od zadnjih 5 fazon vasih

Evo gola, baš istina.