Prijava

Koza odradio zadatak.
Uprava mu isplacuje i bonus.
Doveden Drulovic da prepolovi to, onda u plej ofu fejluje pa da ga oteraju, a onda neki nova koza.

Ponovo imamo trenera na klupi.

Babovic nije u startnih 11

Gayi standardno-nemač pojma.

Hehe, a ovo me posebno nasmijalo.

Uprava mu isplacuje i bonus.

http://www.supersport.rs/fudbal/Nacionalni/32692/gospodin-kiza-milinkovic-oprostio-partizanu-300000-evra.html

Najnebuloznija i ne znam čime inspirisana vest.
> ko se u Srbiji odriče 300k evra
> gde u svetu kompanija isplaćuje zaposlenom samoinicijativno prekinut ugovor
> u tih 300k su uračunate i eventualne premije za titulu i ulazak u LŠ
> hahahahahahahahahaha

Nisam čitao link koji sam kačio ali sa Kizom je "sporazumno raskinut ugovor", a sav novac iz ugovora ne dobijaju ni stranci tipa Božinov (dobro on dobija, ali kapiraš poentu).

Ne, lik je predegenko dao je otkaz, a ta baljezgarija o sporazumnom raskidu ugovora je servirana od istih spin mađija kao i ova vest. Jebeni Kiza Mirijevac da se odrekne 300k jura, ma daj lik nema za hedenšolders vidi kakva masna metalika je, pu!

Nego treba naći aganžman opet, pa je menadžer završio čupri.

vucicupederu JUL
Ne secam se da je neko bio toliko dominantan u nekom takmicenju kao Partizan ove godine u domacem prvenstvu. Titula ne dolazi u pitanje ni sa rezervnim timom.

vucicupederu POSLE DERBIJA
Iako me kao misleceg pripadnika ljudske vrste zaboli za PartiSNSzan, moram da dam komentar - jad i beda od igre.

vucicupederu KRAJ SEPTEMBRA
Jebi PartiSNSzan.

Hahah Šomi... Trebao si sačekati da se završi ova tekma.

http://static.mondo.rs/Picture/444665/jpeg/ronald09.jpg
HAHA koliko dojajna slika, Bekam, Raul, i oriđiđi Ronaldo sa jedne, i Duljaj, Nađ, i Bajić sa druge (čini mi se Bajić nisam 100% siguran).

Hahahahahahahahahaha

Ovog Fabrisija i dalje forsiraju na centralnog iako je čovjek bekčina, ono se iz aviona vidi. Rezultat je da šnjiraju kraj njega i primamo golove, jelte.

Druloviću odlazi

AHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAH