Prijava

Ako cigani brane Glođovićevu odluku onda je bila 100% pogrešna.

nije glodjoviceva odluka, o ofsajdu odlucuje linijski sudija i u 99,9% slucajeva glavni postuje odluku.

PRC PRC PRC

dobar onaj mali mihajlovic.

I o penalu isto pomoćni odlučuje :D

ali nije mi krivo zbog penala, nije sviran 20 godina da se nadam sad jbt... lik poništi čist gol... nadam se da će da umre u mukama...

A ovo nije ofsajd jel? Hah.

Вратило им се за дерби...чист офсајд велики пропуст за судије европског калибра

Ccc pa dokle vise ove namerne greske pitam ja vas? I dokle onaj mrakic lopov na funkciji?

MOŽDA JE BIO OFSAJD? MOŽDA? MOŽDA? MOŽDA?
https://i.ytimg.com/vi/w_6srgMWOrI/hqdefault.jpg
JA VEĆI OFSAJD NISAM VIDEO U ŽIVOTU!

Ја одавно причам намештено да Звезда узме првенство, а ми куп и да смо и ми умешани у то. Немам доказе, само овако сам кењ'о... Изгледа да је тачно.

kup jebeno takmicenje.i jagodina moze da sredi titulu.

#ja_veci_penal_nisam_vido_u_zivotu mi je pushio gowno. Seljače nevaspitano.

http://static.mozzartsport.com/img/news/1/e/a/14570236212678.jpg

„Sudijska komisija se detaljno bavila situacijom iz 12. minuta, koja se odigrala u šesnaestercu Crvene zvezda i u potpunosti je prihvatila zaključak da je sudija Vlado Glođović, u pomenutoj situaciji, doneo ispravnu odluku, pošto je u navedenoj situaciji bilo elemenata simuliranja igrača Partizana“, stoji u obrazloženju komisije objavljenom na sajtu FSS.

Kuvaju se lepe stvari. Za pocetak smena sudijske organizacije sa Mrakicem.

Drugo, zahtev Uefi da se protumaci nedosudjeni penal nije jedino sto je Uefi dostavljeno. U paketu je jos mnogo toga sto je veoma uznemirilo psihopatu i pink/ceca/informer strukture u Srbiji, pa je automatski dat nalog da se krene sa diskreditacijom Curkovica. Samo Nedic i Grkovic su se malo sjebali, promasili su odakle vetar duva.

Bilo je predloga da se ide frontalno i cigani vec ovog leta eliminisu iz evropskih takmicenja zbog malverzacija i upletanja poltike u sport, ali je procenjeno da je bolje pustiti ih i dugorocno ih upropastiti smisljenom akcijom, toliko da se verovatno nikada ne mogu oporaviti.

Kuvaju se lepe stvari. Za pocetak smena sudijske organizacije sa Mrakicem.

Drugo, zahtev Uefi da se protumaci nedosudjeni penal nije jedino sto je Uefi dostavljeno. U paketu je jos mnogo toga sto je veoma uznemirilo psihopatu i pink/ceca/informer strukture u Srbiji, pa je automatski dat nalog da se krene sa diskreditacijom Curkovica. Samo Nedic i Grkovic su se malo sjebali, promasili su odakle vetar duva.

Bilo je predloga da se ide frontalno i cigani vec ovog leta eliminisu iz evropskih takmicenja zbog malverzacija i upletanja poltike u sport, ali je procenjeno da je bolje pustiti ih i dugorocno ih upropastiti smisljenom akcijom, toliko da se verovatno nikada ne mogu oporaviti.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

nije jedino sto je Uefi dostavljeno

pa je automatski dat nalog da se krene sa diskreditacijom Curkovica

Bilo je predloga da se ide frontalno

ali je procenjeno da je bolje pustiti ih i dugorocno ih upropastiti smisljenom akcijom

Хаха јаки су ти постови овог типа, као Марића да слушам, оригинал.