Prijava

pa bar padne i neki ptarši, a ne samo naši.

pa bar padne i neki ptarši, a ne samo naši.

И шта онда? Хоће да те усрећи то што је неко умро?

Padne 100.000 Šiptara i 10.000 naših na primer. I opet, šta onda, nas opet proglase za zločince, napadamo jadan narod, opet bombardovanje. I šta onda? Vratimo se 20 godina unazad opet.

ne, ne ne ne ne....uz prangije im pošaljemo poruku da se ne kurče dok ne izbije sranje, da imaju čime da se brane.... i ceo taj paketić zatrpamo hranom, tipa hranom. pare im ne trebaju dole.

Ај баталите причу о рату и убијању, обо је озбиљна хуманитарна организација, људи који стварно, за промјену раде нешто. Ко оће да помогне нека помогне, ко неће, нека му, као Џимију, звижде јаја. Свако има право на своје мишљење.

Побришите овај спем.

pa oni nas uvek proglase za zločince, ne treba im povod, a kad ga ima još su srećniji što mogu da baronišu. oguglao sam na to, isto mi se jebe za to ko džimiju za srbe na kosovu.

Фикс-идеје пар екселанс.

Ovo me podseca na onu Artemijevu akciju Jedan sms za jedan obrok gladnima na Kosovu...
Samo uplacujte, to sigurno ide onima koji su najvise ugrozeni. -.-

Ti, zapravo (samo da potvrdim), govoriš o švercu oružja, Gilipteru? Na temi o humanitarnoj pomoći?

realno ne verujem ni ja u te humanitarne akcije koje uplacujes na privatne ziro racune.

crveni krst samo podrzavam ako organizuju!

Чкама лама, није ствар у томе да ја нећу да помогнем. Ја хоћу увек да помогнем ономе коме треба да се помогне. Ако треба конкретно некој породици за коју се поуздано зна да је угрожена, није проблем, даћу кинту. Али је чињеница да ова држава већ довољно улаже у то Косово само да би људи остали доле. Толико улаже, да чак и људи из Србије имају ЛАЖНЕ послове на Косову како би примали велике косовске плате. Јебига, знам људе који живе доле. Зато не желим да помажем људима којима се већ и те како помаже.

Плус, лицемеран је и огаван назив теме ''Срби за Србе''. Шта који курац? А Циган/Горанац/Турчин/Шиптар да умре? Одјеби ме с тим. Ако се помаже, нека се помаже свима.

Butttttt okani me se

Ma ne, nastavi ti, ja samo gledam. Zanimljiv si mi kao pojava. Ova mi tema dodže k'o antropološki eksperiment.

Шиптар да умре?

Da. Osim ako mesi dobar burek, onda je kul.

Jesam li jedini kome se učinilo da u naslovu piše "Srbe na vrbe"? :))

upoznao sam neke šiptare pre nedelju dana u Ulcinju, gotivci su svi skoro dole, ružni su al nemaju veze sa onim nacionaliznom što propagiraju njihovi političari na Kosovu.

upoznao sam neke šiptare pre nedelju dana u Ulcinju, gotivci su svi skoro dole, ružni su al nemaju veze sa onim nacionaliznom što propagiraju njihovi političari na Kosovu.

Што онда хоћеш да их убијаш? Контрадикторан си.

Jesam li jedini kome se učinilo da u naslovu piše "Srbe na vrbe"? :))

Nisi. I ja sam prvi put to pročitao.

to su ustvari Albanci, a ne šiptari. Šiptari su bolesni... i nisam mislio na njihov narod generalno kolko na onu gamad koja vlada i onu gamad što ih podržava u toj njihovoj nameri da nas unište dole.

Šiptari su bolesni... i nisam mislio na njihov narod generalno

Čitav univerzum kontradikcije konciziran u jednoj rečenici.