Prijava

Ovo je zadnje mesto na svetu gde će se skupiti i za pola kifle, jedino ako nije da vidiš ko te prati i tako te neke gluposti.
šifra- setite se zemljotresa u Kraljevu i katastrofe od teme.

Ne znači da sad neće uspeti. Dakle, možemo u pojedinačnim grupama da skupljamo stvari, par nas iz tih grupa da se nadjemo i par od tih par da odnesemo pakete. Da li je to odveć komplikovano?

Ej ti "onako JA" ili kako se već zoveš!
Aj briši ovu temu. Nakupio si Europljana kao muva na govno.
Ajde, ako Boga znaš. Nemoj da se brukamo pred djecom.

Teme se brisati ne mogu.

Onda aj da se ubijemo.
Zaključaj bre!

Nije tema glupa, nego smo mi "prepametni"! I zato je treba zaključati.

Aj briši ovu temu. Nakupio si Europljana kao muva na govno.

hahaha kralju
+1
i dajte ključ tj.makar facinu kiflu

Nek Kaizen uplati donaciju od ktitora, ajde Kaizene Srbendo pokaži da nisi alav na pare!

Duša me boli. Kao da na sarani drže zdravicu. Sunce li im brukselesko.
Koja smo mi stoka, to svijet nije vidio.

Edson Arantes do Nas

Ej ti "onako JA" ili kako se već zoveš!
Aj briši ovu temu. Nakupio si Europljana kao muva na govno.
Ajde, ako Boga znaš. Nemoj da se brukamo pred djecom.

Da mogu - rado. Ja stavio da vidi ko nije, pomogne ako neko hoće i može. Kad ono sve pametniji od pametnijeg.
Bilo bi možda dobro da se tema stavi kod one 3 pri vrhu, da se vidi, pa da se zaključa i pobriše spem. Ako nekog uopšte i boli kurac.

Помогните мени малом дечку оболелом од викенд алкохолизма и наркоманије да прикупим новац за прекопотребно лечење

Новац уплаћивати на:

11-454564544-44

ГЕЈ СТОП!

Плус, лицемеран је и огаван назив теме ''Срби за Србе''. Шта који курац? А Циган/Горанац/Турчин/Шиптар да умре? Одјеби ме с тим. Ако се помаже, нека се помаже свима.

Супер је овај став, не бих имао шта да замерим... да неким случајем живимо у неком, од контекста оперисаном Дизниленду, где и сви остали практикују ту филозофију. Али, ако се на тренутак вратимо у реалност, видећемо да то није баш случај. Као и да нису сви подједнако угрожени. Тако да ово може да остане само неки идеал коме треба тежити. Или, фин начин да покажеш колико ти политичка коректност цури на уши.

Evo ga Đeneral se vratio sa starom dobrom slikom.