Prijava

a koga ustvari boli kurac kako se ona jebala kad se jebala.
jebala se cesto zasto sto voli, jel ona sad niskomoralna?
pusila kurac jer je deo seksa, njoj do jaja, meni jos bolje.

nimfomanka je na kraju, al nista strasno.

i da rezimiram, opet je nesto ne bi zenio, biram kvalitet na kraju.

a koga ustvari boli kurac kako se ona jebala kad se jebala.

lako je biti liberalan kad se govori hipotetički...
zamisli brate da ti se žena trpala sa njih 50. prođete pijacom da kupujete tikvice a seljaci dobacuju...'lelke kako sam gu trtija na ovuj tezgu onomad'

Merak je da si sa nekom koja nije blajvila sa onom koja ga je blajvila mozes samo da je iskoristis po meni ja bih mogao ali bez ljubljenja.

'lelke kako sam gu trtija na ovuj tezgu onomad'

zar bi dozvolio sebi da ti se ovo desi?
bar bi kvalitetniju jebacicu onda ozenio da joj dobacuju bar iz delta sitija

'lelke kako sam gu trtija na ovuj tezgu onomad'

Како волим овако нешто да прочитам у писаној форми!

TOVI KOBJASNIJO!
zapata, žena i deca su sasvim normalna stvar i ne žele da ih imaju samo oni koji ne misle za sutra, već samo da je njiovoj guzici dobro danas. brak je samo nešto što zapakuje sve to, šta već.

lako je biti liberalan kad se govori hipotetički...
zamisli brate da ti se žena trpala sa njih 50. prođete pijacom da kupujete tikvice a seljaci dobacuju...'lelke kako sam gu trtija na ovuj tezgu onomad'

svidja mi se odgovor hahah

Pokidah se na Zapatin komentar :) Slikovito, nema šta.

Koliko bitnu ulogu igra to zenama, mislim je li njima bitno sa koliko je muskarac prije nje oplodio?

Ne pricamo o tome sta ja radim izvini.Odavde se vidi da bi se ti ljubio sa nekom koja je blajvila stojka nekom samo da bi jebao

Ama čoveče pokušavam da kažem da većina devojaka koje su imale dve - tri duže veze, odnosno redovne odnose puše kurčevinu i ne vidim šta je tu loše. Sastavni deo seksa.

e a cekaj. kako ce one dobre nevine nas da ozene koji smo jebali sve te kurve?

sad jebaci, batalite zenidbu, osim da ozenite iste te kvazi kurve koje su se jebale sa vama!!!

muderatore, ja sam SAD protiv institucije braka...još sam neiživljen.
a kad mi se desi situacija tipa 'ma učinilo mi se da je malo kapnulo unutra, ma nije sigurno, ma koj će mi kurac kondom' a kakav sam balvan desiće mi se...i kad krene balavurdija da me bije ako ne ženim itekako ću se pretvoriti u uzornog građanina, kojem je svejedno s kim mu se tovarila žena na zakintosu leta 2011...
do tada...brak je vnugo.

Denisx

Drugo je kad ti guras, a drugo je kad ga primas bar ja tako mislim

Znam da je drugo, ali sta to predstavlja za zene

Druže moj, ti koji pokrenu ovaj post, ako ti se žena jebala sa dosta njih to može da ima prednosti i te kakve, da spomenemo neke: razrađena, samim tim ne trebaš da kupuješ lubrikante (na ovu skupoću važan properti), poznava tehn'ke prcologije, ako je bila sa više njih, uvek imaš šanse da je neko gori od tebe bio...

Drugo je kad ti guras, a drugo je kad ga primas bar ja tako mislim

majke mi ??

one ga primaju zato sto im se mora, da guraju ne znaju

Ama čoveče pokušavam da kažem da većina devojaka koje su imale dve - tri duže veze, odnosno redovne odnose puše kurčevinu i ne vidim šta je tu loše. Sastavni deo seksa.

A jel bi bio sa nekom koju je neki decko 'orao' dve tri godine na razlicite nacine?

Melki objasnio
Zdravorazumni zaključak zbog čega je logično oženiti mladu kurvu sa kaćke petlje

Kroz čitavu istoriju ljudskog postojanja, kroz kakva god turbulentna vremena čovečanstvo i civilizacija da su prolazili, sistem vrednosti na relaciji muškarac - žena - supruga je ostajao isti. Ne može se sa sigurnošću utvrditi kako je došlo do opšteg nepisanog zakonika po kom se na promiskuitetne i nevine ili seksualno - slabo iskusne žene ne gleda sa istim rezonovanjem, no i dan danas, "poštene i moralne" žene su poželjnije za vezu i brak, dok se na raspuštenice uglavnom gleda kao na lake seksualne objekte koji služe za obest, zabavu i povremeno korišćenje. Kao i mnogo puta do sada, čovečanstvo je u debeloj zabludi, a evo i zbog čega:

- Oženivši solidno očuvanu kuravu sa kaćke petlje (ili drugog područja uzdaha), čovek dobija retko iskusnu i seksualno slobodnu ženu pored sebe, koja će pristati na ispunjavanje svakoraznih fantazija, akrobacija, vratolomija, maštarija, što je sa drugim ženama već nešto teže. Uostalom, ne vredi ni pominjati koliko kvalitetan seksualni život utiče na kvalitet življenja uopšte.

- Takvoj ženi je u životu kurca već odavno preko glave. Preko dana će se uhvatiti za metlu, peglu i varjaču, a noću ono što uhvati doživeće telesnu katarzu i osećaj sedmog neba.

- Verovatno je u životu doživela puno potcenjivanja, torture, omalovažavanja..Biće ti zahvalna ako je ne mučiš, neće ti kenjati što si u pola tri noću došao pijan i legao da spavaš, a usput će razumeti tvoju potrebu za promiskuitetnošću, zbog čega ti neće kenjati.

- Ne ume da se vadi na glavobolju. Nije naučila.

- Nagledala se svih oblika i veličina, tako da je mala verovatnoća da će ići po komšiluku i od tebe praviti rogonju i kretena (na ulicu joj se svakako ne vraća), što sa nevinim suprugama nije slučaj. Ta kada podivlja, spasa braku više nema..

- Pošto ju je pola familije već izopštilo i proklelo, poštedećeš sebe tašte, odlazaka na tetkinu slavu, rodjendane, sahrane, daće, trošak kada ideš u goste njenoj familiji koja bi ti i onako išla na kurac.

- Drugarice joj se jebu ko štuke.

A jel bi bio sa nekom koju je neki decko 'orao' dve tri godine na razlicite nacine?

to je već drugo...2,3 godine...pa to realno iziskuje neko eksperimentisanje...
pre bih ženio neku koja je imala jednu dugu vezu i u toj vezi imala role-play sa dečkom da je on gestapo oficir a ona Prle, nego neku koja se jebala u misionarki samo sa njih 56.