Prijava

Giliptercina ako imas nesto protiv mene reci :D izgleda da si imao iskustva u ovom pogledu :)
A sad da li sam nesiguran ili jesam sta ima veze

meni svejedno sta jebem
ne diram joj proslost, samo cku

al ti ovde buncas sa postovima na forumu :)

I
meni svejedno sta jebem
ne diram joj proslost, samo cku

Pa znao sam tebi to ne smeta, ali ipak razmisli ne diras samo cku vec i usta.Kako mozes dirat samo cku jedino ako je pokupis ispod mosta?

da li je dušku tošiću svejedno što se JK trpala sa karićevim telohraniteljima...
da li je mužu rendom zvezde granda svejedno...
možda i jeste...ljubav je to...ljubav čini da preko svega pređeš
ljubav... i hlamidija...i doksiciklin 100mg.

Šta đesam, jebototac, tu sam svaki dan, tražim nešto za pojebati a da nije Sveta_98.

Definiši pušenje kurca "kojekude". Žmuri li dok puši?

Evo matori, nije Sveta. Jijka devedespeto: http://vukajlija.com/recnik/autori/114354 Kobjašnjava!

Pušenje kurca kojekude je isto što i obično pušenje kurca. Nema razlike. Žmuri, dašta.

A što e tolko bitno kome je pušila pre tebe? Dobićeš kugu ako je poljubiš? Hobi kao svaki drugi. Ja ne osuđujem devojke kojima je omiljeni sportista rumunski gimnastičar Zmigau Stimau. Štaviše, podržavam!

on karleusu iskoriscava, kao i ona njega....oboje imaju brda para, truli su al lepo im je....
ona njega ne vara zbog loseg marketinga koji bi joj naneo i ceka samo njegovu kurcinu, dok on jebe sve ostalo....cuo sam da mu Deki iz reprezentacije nabacuje ravice u inostranstvu.

jel dusko uopste u reprezentaciji ?

watch the sun come u

boli te kurac za usta, oprala ih je minimum 200 puta do tad....ti si isto lizao prljave picke pa ti ona oprosti, ne padne joj na pamet to

hahaha zapata kobjašnjava temu! frenk, ništa loše nisam mislio, jebavanje je zdravo čak i za srce..
e sad, svi bi da jebu kurve, a da posle udaju poštene i visokomoralne, pa ne može...

Ma to i ja pokušavam da kobjasnim, al ne ide. Gadljivi su mnogo, al naviće se vremenom cenim.

Evo matori, nije Sveta. Jijka devedespeto: http://vukajlija.com/recnik/autori/114354 Kobjašnjava!

Pušenje kurca kojekude je isto što i obično pušenje kurca. Nema razlike. Žmuri, dašta.

Ova zmuri ali samo na odredjenu duzinu, ako je mnogo mali sta ima da zmuri jel da?

A frenki sisa si ako je ne pocnes pratiti

Kakve sam sreće, Jijka sigurno straobalno puši, ali ne zna da čita pvt. Pf.

A reci mi, kad je to bilo sa Sandrom?

A frenki sisa si ako je ne pocnes pratiti

Ma čekam da joj odaberem definiciju pa da je pohvalim na PVT, al ne mo'š i jebimu mater...Lulabaj joj sve pobrisa ololo.

Kakve sam sreće, Jijka sigurno straobalno puši, ali ne zna da čita pvt. Pf.

A reci mi, kad je to bilo sa Sandrom?

Treba predložiti za poboljšanje da to dugme za PVT bude nekako uočljivije. Recimo preko pola ekrana i rozo sa cvetićima.

Dobra je Sandrica, malo muca kase uzbudi, al nema veze...

To bi trebalo da se prijedloži. "Nove poruke od iskusnih autora koji hoće da te kundače u rč(1)"

I onda ona klikne na to i sve joj bude jasno. Ovako treba bunariti po forumu, nema 'leba da nađe.

Ma čekam da joj odaberem definiciju pa da je pohvalim na PVT, al ne mo'š i jebimu mater...Lulabaj joj sve pobrisa ololo.

Ljubomora je zajebana stvar

Eee, Frenki, ja tek sad kontam. Nigde ne piše da je Jijka devedespeto. Otkud si ti to znao, šfalerčino?

Eee, Frenki, ja tek sad kontam. Nigde ne piše da je Jijka devedespeto. Otkud si ti to znao, šfalerčino?

Hahaha...iskusan si Tulume, samim tim i mudar.

Otkud si ti to znao, šfalerčino?

Он јој види мејл. :)

Hahaha, pa ja da imam tu moć, ona bi za mene već bila jebana. A koji joj je mejl - SlatkaMala95@SviramRigoleto.com?

Peki Partibrejkeru. :) U svakom slučaju ako ne gleda PVT na mejl po nekad možda i baci pogled ololo.