Prijava

али један од највећих разлога због ког се жена не одлучује да гони насилника јесте спорост правосудног система.

Pa ovo je u neku ruku meni logično. Jer, ne može tek tako da dođe i kaže ''e on je mene išamarao'' i odmah da ga zatvore. Jebiga, ko zna šta je dovelo do toga da je on išamara, možda flertuje namerno pred njim, možda ga ponižava u društvu i tako dalje i onda na neki način dobije šta zasluži.
Hoću da kažem da kolko god da je jadno udariti žensko, neke ipak i više nego i zasluže to.
E sad jebiga, ne razumem kretene koji se iživljavaju i biju žene bez ikakvog razloga. Kao mali sam gledao sa prozora kako na ulici čovek šamara i dere se na ženu, nema šta joj sve nije rekao, bukvalno najgore uvrede samo zato što mu nije kupila paradajz za ručak.

Мог старог фризера је жена злостављала. Он јадан имао метар и по и 60 кила, а она метар осамдесет и сто кила. Човек је вечито имао трауме, зато је можда и био нон стоп у фризерском салону, бежао од жене шта ли већ. Јадан Брица. Умро је пре пар година, баш ми беше жао. Стоп феминизму!

Мог старог фризера је жена злостављала. Он јадан имао метар и по и 60 кила, а она метар осамдесет и сто кила. Човек је вечито имао трауме, зато је можда и био нон стоп у фризерском салону, бежао од жене шта ли већ. Јадан Брица. Умро је пре пар година, баш ми беше жао. Стоп феминизму!

Па, је л' га убила она или прековремени рад?

Pa ovo je u neku ruku meni logično. Jer, ne može tek tako da dođe i kaže ''e on je mene išamarao'' i odmah da ga zatvore. Jebiga, ko zna šta je dovelo do toga da je on išamara, možda flertuje namerno pred njim, možda ga ponižava u društvu i tako dalje i onda na neki način dobije šta zasluži.

Говорим о ситуацијама када је у преткривичном поступку доказано насиље, а насиље је врло лако доказиво. Растезање на суду је увек процедуралне природе - рочишта се заказују у дугим временским интервалима, вештаци не достављају извештаје, странке не долазе на рочишта и слично.

Не бих знао, али у сваком случају испада да је она. Јебига, ако га је убио прековремени рад, он је радио прековремено због ње. На исто се своди.

Вероватно има истине у томе да жене одбија дужина парнице и тако то, али мислим да то није пресудно у већини случајева.

У великом броју случајева се ради о женама које су толико учмале, да злостављање од стране мужа доживљавају као нешто природно, нешто што мора, па се и не буне. Блам ме је што наводим тај пример, али оваквих жена, с оваквим размишљањем, има на хиљаде:

http://www.youtube.com/watch?v=PC-7WYAjAh4

Но, није тема трпљење насиља, него узроци истог.

Dzimi staro momce, a da taj tvoj drug nisi ti a to istrazivanje nije mozda tuzba za zlostavljanje i ovo sto mi pisemo je nedostatak tvoje kreativnosti da smislis izgovor pred sudom zasto si tukao zenu.

Dzimi staro momce, a da taj tvoj drug nisi ti a to istrazivanje nije mozda tuzba za zlostavljanje i ovo sto mi pisemo je nedostatak tvoje kreativnosti da smislis izgovor pred sudom zasto si tukao zenu.

Ахаха! Јесте, да. Тук'о сам жену, док ово пишем, одбројавам последње сате на слободи. :)

Што нема ништа да се је' жено?!
http://mypetjawa.mu.nu/archives/spanking.jpg

Pazljivo ih iskoristi :)

Za neke je batina iz raja izašla, jer priča ne pomaže.

Čekajte, kako tema o BIJENJU može u aktivne, a tema o JEBANJU ne može?

Још мало, па и ова оде у игре...

Na kraju krajeva, ko se bije, taj se voli!

Ахаха! Јесте, да. Тук'о сам жену, док ово пишем, одбројавам последње сате на слободи. :)

Kurči se. samo je šljapkao.:P

Na kraju krajeva, ko se bije, taj se voli!

С тим ће се сви сложити. Мислим да може катанац после овога. А? А? А? :)

A isti taj bračni par što se bije,posle pola sata ih možeš viđeti zagrljene,ne svi,ali dosta njih.I zato mi ih nije mnogo žao.

Ljudi šta se folirate kad se zna da je najslađi sex posle svađe?

Замандали, шинко, све чега је превише не ваља!