Prijava

Ja sam za to da se policiji daju novi pendreci, još bolji i jači, pa kad gamad dobije preko pičke da vidiš kako će opet da pravi sranja... I gumeni meci!

Fora je u tome što su oni izfrustrirani, nezadovoljni i besni zato što imaju male plate i jadan posao. Retko ko stvarno oće da bude pandur. Mada, kapiram da je država kriva zbog malih plata, ali preteruju. Koliko ljudi ima koji rade za male pare, pa ne kradu i ne tuku. Naravno, ne treba generalizovati, ali gamadi ima dosta.

http://www.youtube.com/watch?v=1M8vei3L0L8

Ja sam za to da se policiji daju novi pendreci, još bolji i jači, pa kad gamad dobije preko pičke da vidiš kako će opet da pravi sranja... I gumeni meci!

Одређени имају јачи пендрек, а не мањкају ни са гуменим мецима. Кад је прилика, радо припуцају. Ал' добро, мало адреналин ово оно, ми наркомани то готивимо.

Da napomenem da kad je izbila neka gurka pri kapiji, pola neduznih ljudi dobilo pendrekom po njusci.

Mene je udario jedan policajac još 2000.e godine samo zato što je neki lik pokazao na mene da sam gađao školu kamenjem, a ono niđe veze pošo sam na soni keca. I tako me je zazevzečio u vuglu da mi se svet okrenuo. Jebi ga, na pogrešnom mestu u pogrešno vreme.

Pre dve godine mi se desilo da sam totalno bez kredita, a da naletim na finog starca na ulici kako bezorijentisano luta i traži od mene da ga vodim kući. Morao sam negde pandure da nađem da ga sprovedu negde jer čovek bukvalno nije znao kako se zove, a ja nikog nisam mogo da pozovem.

Eto, ima ih svakakvih.

A imao sam susreta sa njima kolko oćeš tokom studentskih dana...buka, legitimisanje, provera stana jer je prethodni stanar bio krimos i to, opet neki fer, neki ne...

e sad, u konkretnom slučaju koji je naveo Stefan ja njih nikako ne bi tužio, nego sve Brankici.

male plate

Ал' редовне олололол

Da napomenem da kad je izbila neka gurka pri kapiji, pola neduznih ljudi dobilo pendrekom po njusci.

А што су ови магарци правили гурку, кад су могли да предпоставе да ће и остали да добију батине?

Имао сам ја доста ситуација са њима, треба покушати да се избегне свака врста физичког контакта, јер или ће да вас пребију, или ви њих, а тек онда су проблеми.

Било како било, нисам присталица ни тих курчевитих ликова који отимају из руке и те форе, "КО СТЕ ВИ ДА ЊОЈ ПИШЕТЕ" и шта ја знам. Требао је да пусти да њој напишу, као да би икоме икада стигла та казна.

Требао је да пусти да њој напишу, као да би икоме икада стигла та казна.

Реално.
А и ако би стигла, стигла би за две, три године, онда мало избегаваш, сачекаш други неки датум, вадиш се како знаш и умеш, па онда застаривање случаја. Ионако би сви заборавили.

као да би икоме икада стигла та казна

Мени још није стигло решење, а био сам код судије за прекршаје октобра 2009. због прекршаја начињеног у мају 2009. Толико о томе.

А што су ови магарци правили гурку, кад су могли да предпоставе да ће и остали да добију батине?

Mudonje :)

Sa policijom i u vojsci ne treba pametovati, samo mozeš da popiješ po pički, radi kako ti se kaze i ne pitaj zasto i kako.

Sa policijom i u vojsci ne treba pametovati, samo mozeš da popiješ po pički, radi kako ti se kaze i ne pitaj zasto i kako.

Лепо каже Партизанка Мара ололол :)

Исто је лепо кад им проспеш вутру (или неку другу дроЖицу) испред очију. Да видиш која промена личности одједном. Не зна дал' прангијом или пендреком да те бије. Била једна таква ситуација у крају, али били обични ципелићи срећом. :)

Нека суд донесе привремену меру којом се налаже председници да мора да достави снимак суду. То ће суд драге воље да уради - ем је доказ, ем ни они не готиве силеџије у плавом. Пре тога, ако није поднео пријаву, нека поднесе, али боље код тужиоца, не мурији, и нека обавезно тражи списак полицајаца који су отишли на тај позив, њихове бројеве значки, и да се донесе привремена мера којом им се забрањује да обављају делатност док се поступак не заврши. А унутрашњој контроли полиције да поднесе пријаву, како би они покренули дисциплински поступак.

А кад се тај кривични поступак заврши, онда на основу тога нека им тражи паре у парници, јер му је то доказ да су му они нанели штету. И нека чува све признанице од лечења, нека има што више папира да би добио што више пара.

Нека за почетак нађе адвоката који ће да му ради за судске трошкове или за проценат, то је сигурна ствар.

И мени после гајба пива, после пар година кад им извуче паре.

ЕДИТ: Прво није привремена мера, него суд доноси упутство председници кућног савета да се појави на суду са доказом, зезнух се, али то све адвокат зна. Зицер је случај, али нећете то моћи без адвоката.

Једног лика ког знам керови вратили кући у 4 ујутру јер није било буса. А један добио батине у интернату, па батине од пандура, и мокру новину у станици, има разних.

e moj Stefane, nije to nista, sta policija vec godinama radi mojoj porodici.
Nas je u kuci 5 djece, moja sestra i ja i imamo 3 mladja brata, jedan od te brace je kreten mali koji je uvijek pravio belaj, skoro je izasao iz zatvora zbog dilanja travuljine i na konto njega policija nas ostale maltretira do bola.... mene je jednom gadjo olovkom jer sam se smijala dok me legitimiso, sestru moju su priveli jer je pila na keju,oduzeli joj motor za koji je ona dobila rijesenje da joj vrate sto se nikada nije desilo, brata jednog su mi privodili, najmladjeg stalno legitimisu.... najnovija prica je da sam ja skoro bila toliko pijana da su me zaustavili i kad su otvorili vrata ja sam ispala iz auta. A moja porodica je stara gradska porodica, utjecajnija u gradi i kad god se to desi neko visi od tih lipara policiskih im se najebe mame, jedan je cak dobio i otkaz jer je u po bjela dana priveo mog brata koji ima 13 godina i nije mu dao da zove mamu, i oni jos iz huje zbog svega tog nas maltretiraju jos vise. I sta uraditi, nista jbg, sve njima na dusu ide, mozes se tuziti jebavati, ali samo ces vecu muku navuci na sebe