Prijava

Fazon je da on izbegne tu situaciju.
Nije ih trebao sprečavati u poslu i pušati muziku u 4 ujutru. (jeste da su i oni preterali)

Ja otkako sam se udebljao (popravio), policija ne sme ni da mi priđe. :)
Preporučujem svima to - i ostali ljudi vas neće lako zajebavati.
Njega su istukli zato što su videli slabost - treba im pokazati zube, jer su oni životinje koje traže da se čoporativno isprazne na drugima.

Lepo skupi ortake pa jednog po jednog u mraku. Sam istera pravdu i miran :)

Lepo skupi ortake pa jednog po jednog u mraku. Sam istera pravdu i miran

jesčuo kostiću, lepo se skupite ti, on i još eventualno jedan i udrite po njima! od suđenja nema ništa...i ako će da bude nešto potrajaće minimum 5 godina

Ništa tom momku nije bilo ako ga nisu prebili u stanici, kasnije. Nigde nisi pisao da su ga tukli u stanici. A tamo je tek mogao najebati da završi na urgentnom i opet nikom ništa.
Iskuliraj i ti kostiću, ne znaš ni šta ni kako je bilo, samo znaš jednu verziju priče.
Uostalom taj je morao ići kod sudije za prekršaje sutradan, ako nije išao to još znači da su bili fer, nalupali ga malo pijanog, ostavili da se otrezni i pustili kući. Bar sam ja to skontala iz ovog tvog prvog posta.

Definitivno bi trebalo da ga tuži, zajebi ove komformističke komentare. Kao, znaš li ti da živiš u Srbiji, bla bla. Pa zbog takvih kao što se vi se to i dešava, zbog ljudi koji nemaju muda da se suprotstave. OTEO PANDURU LIČNU KARTU, PRAVIO ŽURKU - UBI STOKU. Čitate li vi šta napišete? Mislim da bi trebalo.

Мене су легитимисали с месечне карте за бус кад нисам имао личну,а пасош оставио код куће. Отишао код судије за прекршаје, лепо дао исказ, ником ништа, само сам изгубио дан.
Градски пандури и саобраћајци нису толико безрепи док не показујеш зубе или док није нека фрка у граду. Али, зато кад видиш интервентну у даљини треба бежати у широком луку, то су као пит булови, чим им се учини да их нешто узнемирава, они одма ударају, као да им је неко махнуо црвеном марамом пред носом, без обзира имали ви лошу намеру или не. Тако да је најбоље увек било и увек биће- чувај сам себе и клони се могућих невоља. Ко се чува и Один га чува.

Pa zbog takvih kao što se vi se to i dešava, zbog ljudi koji nemaju muda da se suprotstave.

Скроз нетачно. То се дешава због неких других људи, који играју главну улогу код тих ствари. Тукли су за мнооого мања срања од овога, а отимање личне карте од пандура их је испровоцирало. Нису смели да га бију, али није смео ни он да узме личну, тако да су они урадили оно што нису смели зато што је он исто то урадијо децхко. Капирасх?
Они имају право да легитимишу кога хоће, кад хоће. Ти мораш да им даш личну карту, иначе имају право одма' да те воде да лежиш. Чуди ме само да њега нису одма' одвели у станицу чим су чули да нема личну.
Кад бих кренуо сад овде да ти пишем шта су све жандари радили и нико није одговарао заузео би целу страну. Нека тужи, нећу да кажем да не тужи, али је мала шанса да ће нешто добити, осим дугогодишњег јурцања по окружним судовима са жандарима.

Ništa tom momku nije bilo ako ga nisu prebili u stanici, kasnije.

+712 Управо. Шта смо ми добили кад смо групно тужили жандаре за брутално пребијање преко 500 људи у Бигзу? Ништа. А оптужницу је покренуло преко 30 људи, као и управа зграде Бигз. Масна курчина децхко.

Али, зато кад видиш интервентну

А, о овој багри, да не крећем...

Stefane, ako imaš neku tetku na B92, e onda mirna Bačka! ovijesli !

Пази, у сваком случају, ако хоће да тужи жандаре МОРА, понављам МОРА да има снимак, јер је у противном њихова реч против ваше, а све се бојим да ће ваше да уваже..

I glupo je raspravljati o tome kako je tako stanje samo kod nas u Srbiji u Bosni itd.
Svagdje je isto, svagdje oni udaraju kao neslan ovan, samo im treba dati razlog. A sad što smo mi Srbi takvi da tjeramo inat gdje god se okrenemo, onda jebiga. Kao da bi neki pijan Italijan oteo karabinjerima iz ruku ličnu kartu? HAHA Pa pio bi hamburger na slamku sledećih 30 godina života, a poslednjih 10 bi morao piti sok od brusnice jer ne smije da unosi previše holesterola.

1. У 4 сата је баханалисао док су људи покушавали да спавају.
2. Курчио се и отимао личну карту из руке полицајцу док је легитимисао друге.

Covek objasnio !

А, о овој багри, да не крећем...

Брате, од тих се само треба склањати, као и од жандармерије...

Брате, од тих се само треба склањати, као и од жандармерије...

+313
Њихова овлашћења немају границе.

Video snimak nije relevantan dokaz na sudu tako da bi ga tu ispusio.

Moze da ih tuzi, ja bi ih tuzio da sam na njegovom mestu bez obzira na sve okolnosti, kad god mozes da uzmes neku kintu, a ti se sagni i uzmi, a u ovom slucaju bi mislim mogao da izvuce masnu kintu ako bi ih na sudu dobio. Jest da bi proces trajao od 3 do ponekad cak 10 godina, al ciste pare su ciste pare, ko ti daje, ovako je samo batine dobio.

Edit.

А да се курчио, курио се. Студирам правни и наравно да мислим да сви људи имају загарантована права и да би све требало по закону да се ради, нарочито би тако органи репресије требало да поступају, АЛИ,

и да нисам полицајац, дечку бих излупао неку васпитно-поправну.

Gamad korumpirana. A i ortak ti je debil, Stefane.

Video snimak nije relevantan dokaz na sudu tako da bi ga tu ispusio.

Па, пази, ту би доказао да су га стварно ''превише'' (мада, из мог неког искуства, они бију па бију, не питају) пеглали, ако стварно јесу. Да су прекршили овлашћења.

Колико је уопште тачно да видео снимак није релевантан?
Мој најбољи друг је дипломирани правник и он каже да је то тако на суду, али и даље ми није најјасније због чега?

Брате, од тих се само треба склањати, као и од жандармерије...

Bio prisutan vise puta, evo jednog svezeg primera koji pokazuje da ih ima svakakvih. Zadnje kolo, Partizan dolazio u Lucane, kontam nece biti problema, malo mesto, nema domacih navijaca. Samo jedan deo putica ka stadionu ostao slobodan da se prodje, mi 2 sata pre utakmice prosli da kupimo karte i mislimo da se vratimo ka centru da jedemo nesto. Kad ono kurac prisli mi tamo, kupili karte, al ne daju da se vratimo, iako smo navaljivali bili su ljubazni. Sta cemo, dodjemo mi do ulaza, vidimo neka svadja. Neki decko, 25-30 godina svadja se sa nekim likom iz zandarmerije, ukapiram da je malo popio i rekao mu da ide na kosovo da ga brani od siptara, kurac palac, ovaj izvadi pendrek i krene na njega. Posto sam ja bio najblize jedini sam cuo kad mu je prisao valjda vodja zandara ili tako nesto i rekao mu da jos jedan takav prestup pred ljudima i ide na granicu, ne sme narod da vidi takvo ponasanje, posle cemo resiti to. Nije proslo 5 minuta, onog decka smirili, krenuo ka kapiji, neka guzva nastade, i vidim njih trojica ga pribili uza zid i lupaju ga po glavi, rascerecili ga i dok nije dosla marica malo ga cvrkali po vugli, strpali ga u kombi, a panduri iza komentarisu kako je jebo jeza. Pouka, kurcio se, dobio po picki.

Onda smo opet krenuli da pitamo da nas puste iz kruga da kupimo nesto, a pored je bio neki nadrogirani, stariji od mene mozda godinu ili dve. U nekim sugavim martinkama, sve vreme je psovao decka iz zandarmerije, unosio mu se u facu, provocirao ga, ovaj se samo smejao. To je vec bilo dovoljno da ga razbije kao kantu, ne bi mi bilo ni malo zao. Provociranje je trajalo jos nekoliko minuta, i na kraju je decko pustio jednog od nas da kupi za sve. Znaci ima i dobrih ljudi, ne treba generalizovati.

Treca situacija, konacno ulazimo na stadion, nekoliko pretresa, prvo karte, posle odeca, onda detektor metala, posle opet odeca, onaj mi napipa nesto na slicu farmerki, bilo je to fabricki tako, onda me pita sta mi se to ocrtava na farmerkama, ja mislio zajebava me kazem nista i smejem se, kaze on reci sta ti je, skidaj farmerke. Ja kazem pa kurac jebote, skinem se kao slepac doduse ne cele. Onda jos jedan detektor za patike, druga napadne kako ima nesto, a ne pisti. On mu kaze daj da skinem pokazacu ti da nema nista, on ga i dalje napada kako ima nesto a ne da mu da skine patike, misli da ga zajebe. i tako nekako udjosmo. Sve u svemu, ko trazi batine, uglavnom ih i dobije.