Prijava

Овако, дођох на идеју да се направи стрип, да ликови буду никови на вуки, а да прича буде измишљена. Фора је у томе што би ликови имали каарактеристике као и овде. И тако, нешто на ту фору. Ја сам желио да унајмим рецимо 4 или 5 ликова који знају да цртају, један од њих мора бити Јогурт, осим ако није заузет новим послом у Џунгли :))

и пар њих који би ми помогли да склопимо причу. Стрип бисмо качили овде сваких рецимо месец дана, давао би се у наставцима и сваки део би имао максимум 10 минута читања и гледања слика.

Идеја лепа само је треба спровести у дело :)) Јел сте ЗА?

Ajd da probamo i tu varijantu zabave

ja sam za!krasna ideja!

Брате, идеја ти је врхунска!

Kako ja crtam u paintu, fantazija. Ne koristim sprejeve, samo olovke i četkicu ;)

е фора је само што би онда стварно било много ликова ил немам појма чега... Ал оно, мора тако, зато ће четир пет људи да црта.. И ниједан део стрипа нече бити везан за претходни. Појављиваће се ту ликови који ће се преплитати ал неће бити стално исти! Као она глупа серија Ундресед што је била, не знам да ли сте гледали...

A je l' fora da bude smešno, nadrealno ili kako?

Do jaja ideja. Samo, ne mogu ti pomoći jer pojma nemam da crtam. :)

па зато сам отворијо тему, иначе бих га сам нацрто :)

Може да буде СФ историјски или хумористички, а може да се и разликује од епизоде до епизоде.. Тако некако

Moze, ako sam ja glavni lik.
zajebavam se, super ideja.

A preko čega bi se to radilo?

Гамби можеш да смислиш причу. НПР ти и Бурзум идете у Братиславу на концерт Моторхеда, и као догодовштине успут и то лолол

Pa može, mada bi bilo najzanimljivije da bude smešno... Dobra je ideja :) Baš si nešto inovativan, Fejse :)

Ричи појма немам :)) Јебеш ми све нисам о томе размишљо лолол

Верујем да би се прво цртало руком па скенер ил шта већ па онда дораде у неким програмима.. Не знам стварно

До јаја, ја сам за тотално!

Подржавам!

A moglo bi da se odradi iz "sezone" u "sezonu" druga priča, da nekih 5 "brojeva" prati jednu priču pa 5 drugih prati drugu priču i tako to, tu bi se istakla maštovitost i stvaranje veće priče, više bi moglo da se posveti detaljima i blablabla...

I mora u jednoj epizodi da se pojavi slika dopijinih nogu, ali samo nogu. Kao u crtanom Kau en čikn :D

Џела, и то твоје је кул идеја, размотриће се. Само се треба скупити екипа и онда да се почне. Да се бацимо мало на неке лепше ствари лоло :)