Prijava

па ја већ имам у глави епизоду са допиом :)

Зајебана расна цурица којој се вугла никад не види, само ноге.. Иде около и заводи рају, тама и дим цигарета кроз целу епизоду, ал долази у сукоб са Тараром која је још један добар пар ногу овога сајта :) И тако све у круг лололо онако нагрубо :))

Jao kako bi to bilo kul i smešno, jes' da će verovatno dosta njih da se uvredi al šta je tu je... podržavam!

и да, неће бити вређања на стрипу, можда само неприкладних улога ал ко вам је крив што одајете такву слику на сајту. Нпр Чрч паб буде промискуитетна риба која даје свима у манастирској авлији, и нема љутиш, форсира се такав стил сад нек се трпи ллололо

Cajklon, gamby i Dr. Janković piju Merak i preporučuju jedni drugima blek metal bendove, kad uleću Dankan, Cara i Samhain mrtvi olešeni, pevajući Sinana. Il tako nešto lolo :)

mogu li ja da budem narator?

Луђаче. помоћи ћу ти да осмислиш причу, ако се слажеш. Боље је да се пар аутора консултује да би прича била добро заокружена и врхунска.

Фило ма биће крвава зајебанција, само да се одради како ваља :))

ко ће да црта?

Реме и биће тако, рекох зато сам и отворио тему. Запата не може, имаш већ посао :))

Ma priču je lako smisliti, na kraju krajeva može i da se "pozajmi", problem je crtati sve to...

Запата не може, имаш већ посао :))

jes majku mu...ne znam 'de bijem vise.

Шакале, мени је за сад једино Јогурт у глави јер сам се у његове способности уверио, а и драг ми чкоде, мора буде у мом тиму :)

Чекам да се јави још њих који знају. Мислим да ће бити рађено тако што један црта једну причу, да не би морали ови да цртају туђе ликове. А и неће буде нешто пуно цртања по причи, можда 5 до 10 страница стрипа. Тај формат

A ti, Fejse, da budeš neki Kazanova po mogućstvu, je l'? :)

сад једино Јогурт у глави

vala ne moze, jogurta smo mi draftovali :)))

ФМН наравно да хоћу, прва прича ће бити о мојим љубавним подвизима и уцвељеним вукајлијашицама које чекају у реду :ДД

неће бити вређања на стрипу

Džabe, naći će ljudi oko nečeg da se uvrede, ima nas raznih... Možda bi bilo dobro da svako odabere da li želi da bude u stripu... Ali ideja je fenomenalna!

Ocete i film po stripu da snimite posle?

Јогурт не ради ништа тамо код вас :) Тако да он има времена за све чолололо

А и реално добар сам са Јогуртом, неће моћи да ме одбије :)