Prijava

ev da i ja otvorim prvu temu, valjda nije već bila, nije mi se dalo gledati, i valjda valja kurcu. pa eto koliko uopšte vjerujete u zavjere protiv čovječanstva, ko je najviše zalužan, šta mislite u zeitgeistu i njihovim filmovima, koliko su istiniti. da li smo mi samo piuni u svemu ovome . bla bla bla....

Da, i ja mislim da je JK bolja od Cece.

jebiga, ja lijepo vi mislite da ste nešto stim postigli

partizankamara - pa šta?

Ja mislim da su amerikanci lažirali odlazak na mesec. Zato što su hteli da prestignu Ruse, pa da ih posle jebavaju.

I mislim da su amerikanci srušili bliznakinje kao povod za rat.

I mislim da su amerikanci mentalci.

Da, mrzim amerikance.

I mislim da su amerikanci srušili bliznakinje kao povod za rat.

Ovo je tačno, pa oni su i napravili Al Kaidu, da se bori protiv Rusa u Avganistanu.

Ja mislim da su amerikanci lažirali odlazak na mesec. Zato što su hteli da prestignu Ruse, pa da ih posle jebavaju.

Za ovo nisam siguran, ipak su Rusi priznali ovima da su bili na Mesecu.

Ne treba se previše opterećivati time u svakodnevnom životu i izigravati paranoika nekog, ali dok je Federalnih rezervi, Bildeberg grupe, velikih svetskih bankara, biće i zavera.

pa niko se ne opterećava, barem tako milim. samo čisto da se vidi koliko je ko informisan. jer danas ako nisi inforimisan na pravi način dio si mase koji slijepo vjeruju svemu što kažu novnari i TV. najbolji primjer libija. niko neće da kaže da NATO čini zločin tamo.

Nisam ni mislio na tebe da se opterećuješ, samo kažem da se čovek ne treba pretvoriti u Zeitgeist gurua, kojih se pojavilo podosta posle izlaska filma.
Takve vesti se i ne daju videti u zvaničnim medijima, jer su i oni u vlasništvu ovih što ih pomenuh gore, ali ako se pročačka malo po nezavisnom novinarstvu, može se čuti svašta.

ja mislim da su teroije zavere osnovaane i da su uglavnom tacne. Mislim

Фејзбукманијак

ja mislim da su teroije zavere osnovaane i da su uglavnom tacne. Mislim

i ja uglavnom osim onih o vanzemaljskoj bagri i nekim natprirodnim stvarim. al ko će ti ga znat.