Prijava

jagnjeće. mada ako se dobro ispeče prase, ako nije mnogo masno, pietren i to...može da prođe. i špricer. čoveče kako mi nedostaje zima i slave.

Ljudi moji...JAGNJETINA je mlada OVCA, a ona se ne jede vruća inače...zeza stomak posle, ozbiljno

JARETINA je mlada KOZA, JARAC kurac lolo, i to je najslađe pečenje na svetu kad je VRUĆE!! E sad, nisam jeo mlade lavove i zebre, pa mojne me shvatite objektivno lololo

Лололо. Какве везе има, сатиремо редом ко коњи. :)

Ma serem Mlato malo lollo, ali objašnjavam in sejm tajm:)

Волим да их комбинујем, мада мало више волим јагњетину.

Ја иначе не разликујем јаретину и јагњетину. Мислим у закланом и испеченом облику. Овако знам.

Praseće, al može i jagnjeće od plećku ili od butić. Može i ispod sača.

@Ming
jedeš toplu jagnjetinu? ne mogu vruču sa ražnja nikako, samo kad se ohladi..da nisi pomešao možda sa JARETINOM? ona se jede vruča i neprejebiva je.

ja isto najvise volim jagnjetinu da cupam dok je jos na raznju topla

isto su me ljudi napadali "ti si glup, jagnjetina se sluzi hladna" ali meni je to stvarno najukusnije, med medeni

stojim ovde i razmisljam se koje je bolje, i ne ide. dobro, kad sam bio mali vise sam voleo prasece (mada nisam voleo ni jedno kad sam bio bas mali), al sad ne mogu da se odlucim pa to je.

jedino ako bi birao vruce-hladno ili rerna-razanj biram vruce s' raznja. nebitno koje je :)

Прасе дефинитивно, не волим јагњетину, одбија ме мирис.

Оба, ал' се прасе чешће једе, па ми је некако драже. Ух подену ме сад мајку ти...

jagnje samo kad je vruce, svinja vazda