Prijava

decxko, sunce moje zarko, pa jes ti normalan...... hahahahahhaahahaa
pa jesi jebo ti ikad
pa jes ti ikad vidio djevojcicu djevojacku

Ja da sam ja ne bih pitao.I nije to razlog da se smejes meni ako nemam skil-a mnogi momci nemaju skill-a ili imaju vrlo malo.A sad budi srce i odgovori sta to znaci 'ritas'?Nesto kao trljas ili mozda nesto ekstremnije?

Prava žena vavijek ima kitu pri ruci, ne treba sama da se dira.

neke stvari je bolje ne znati.

Drug mi je isto to rekao kaze bolje da ne znas sta sve rade kad su same, to ne moze da se opise srpskim recima vec samo engleskom FISTING

Radi majka jednog komšije kao ginekolog, mnogo blesava starija gospođa. Tvrdi da joj bar četvrtina pacijentkinja dolazi na vađenje zaglavljenih čepova od dezodoransa... a kod kolege nekad vala dođu i pacijenti za to isto. Pacijenti su inače redovni za vađenje raznih slamki iz mokraćnog kanala i sečenje kojekakvog prstenja koje im se zaglavilo na kari a jedan je došao pre par meseci da mu ga kako znaju i umeju vade iz flaše od kisele.

Crnigrujan, ja sam čuo za priču da je jedan došao na VMA da mu izvade polomljenu neonku iz rča. Opravdanje mu je bilo da je menjao neonke i da je pao, i slučajno mu se nabila u dupe. A doktor ga pita: "A ti uvek go menjaš neonke?" :)

Ја сам једном јеб'о двапут!!2

Crnigrujan, ja sam čuo za priču da je jedan došao na VMA da mu izvade polomljenu neonku iz rča. Opravdanje mu je bilo da je menjao neonke i da je pao, i slučajno mu se nabila u dupe. A doktor ga pita: "A ti uvek go menjaš neonke?" :)

Hahahaha, lol.

Meni je mamina prijateljica ginekolog isto pričala da svašta nabijaju tamo dole, da prostite, i da je njima sasvim normalno da svaki dan vade sve i svašta. Najekstremniji primeri koje sam čula su trešnje i viršla. I dalje ne verujem...

da svašta nabijaju tamo dole

Реци у пичку бре, ружно изгледа овако. :)

Има брда случајева кад лику спадне куртон унутра, а не осети, и пумпајући рибу утера га још дубље. Мене ме занима, ЗАШТО НОСИ КУРТОН?!

Ali, jeblo glavu, kako je zglavi dole?

U pičku, jes' vala.

A znam i za slučaj gde je riba imala zaglavljen čep od dezodoransa godinama i to joj je sraslo...

Има брда случајева кад лику спадне куртон унутра, а не осети, и пумпајући рибу утера га још дубље. Мене ме занима, ЗАШТО НОСИ КУРТОН?!

Haha, ne znam ni ja što nosi. Jednoj ribi je kada je piškila posle odnosa ispao kurton... Kao, mislili da je ispao negde okolo u toku seksa. Kako ne.

kada je piškila posle odnosa

Jel ovo neko razume? Ja se teško snalazim, a voleo bih da znam šta je htela da kaže

Ja sam svoju bivsu ribu uhvatio kako se cacka dole. Dosao do nje i kaze mi njena keva eno je u sobi. Udjem a mala u pozi, ruka u trenerci ko Al Bandi jebote kaze ko fol svrbi je nesto (izgovor kad sam uletio u sobu skocila ko i svi mi sto skacemo kad neko nenajavljeno upadne u po radnje) pa sam odmah ko dobar i brizan momak probirao svrabno mesto svojom sondom. I, naravno, poljubio da prestane.
Da, da znaju one znanje mozda cak i bolje od nas.

Jel ovo neko razume? Ja se teško snalazim, a voleo bih da znam šta je htela da kaže

Ни мени није баш најјасније. Молим СОМС да појасни.

Ja se teško snalazim, a voleo bih da znam šta je htela da kaže

I ti matematičar? Ni korijenovanje ne znaš.

Jednoj ribi je kada je piškila posle odnosa ispao kurton

Decxko, prouči malo anatomiju ženski' genitalija... Ne ide mokraća tamo

A ne zajebavajte, nadovezala sam se na Buksnin post :D

Иначе мени је кул то кад се цура пипа преда мном. Пар пута сам то у животу одрадијо, лежимо једно до другог ја дркам она исто и као гледамо се у љубави великој ово оно, уме да буде кул осећај, билив ми :Д

Evo otključavamo zasad, pa ako neko opet zaključa, valjda će i da objasni.