Prijava

-U decembru ove godine na oko 2-3 stepena nas nekoliko je skinulo dukseve i tako polu goli od cece pevali: Ti volš nju a tebe ja.

За дочек 2012. године лежао око двадесет минута на бетону без мајице. Пекла ме леђа после само тако.
Купао се у језеру које је пуно свакаквог отпада, од барских столица до неких старих шпорета и свачега, срећа било је очишћено.

Потукао се са интервентном.

e to je već nešto jebač. Nego, jesi li se tukao, ili je pružanje prebijačkih usluga išlo u jednom pravcu.

Пао са шанка у Италији касмо се верали мртви-пијани и певао Ану Николић ТУ ЈЕ ФУЛ ФУЛ ФУЛ ФУЛ ОПРЕМА МОЈА.... И са терасе за мој 18ти бацасмо флајке на аутомобиле.... Ништа посебно развратно....

Ма зајебавам се, нисам толико луд. :Д

Bacio petardu za Novu godinu u koronarnu jedinicu.

-Zaspao na trotoaru
-Jebo vjerovatno jednu od najruznijih cura na balkanu...jednostavno ta ruznoca je neopisiva
-Nas par kroz centar grada cestom gurali zapaljeno limeno bure puno nekih papira i smeca

- Pišao po trafici na trgu republike, trafika radila u tom trenutku (bar su mi tako pričali).
- Pao niz stepenice, probudio pola familije.
- Ortak skočio u kontejner iz čista mira, mi pomrli od smeha.

pevao profesorki biologije Ipcetovu prodaj suze drugima

ne znam dal sam pisao ovo...

U Irskoj, u gradu gde sam ja ziveo, u centru ne mozes da bacas djubre svaki dan, vec samo odredjenim danima ostavis ujutru kesu u kanti koju postave na ulici. Pored toga je bilo aktivno recikliranje, gde u jednu kesu ubacujes plastike metale i ostala sranja, a u drugu organsko djubre. Ovo cisto da razumete pozadinu.

Meni se kao studentu desavalo da ponekad prespavam ovo iznosenje smeca jebi ga, i onda mora da se ceka do narednog termina, sto je za ovo sto se reciklira skroz ok, al ono organsko djubre pocne opasno da smrdi, i onda moras da vezujes kese da se ne usmrdi ceo komsiluk, i da gomilas do izbacivanja.

Jedno vece sam se fino bio napio, bas u periodu kad sam propustio da izbacim to djubre jedno 10ak dana, i u povratku kuci, rano ujutru vidim nabacane crne kese na ulici. Razmisljam se koj kurac, obicno se ne ostavljaju tako na gomili, i nije dan za iznosenje, al jebi ga, u tom stanju mi je izgledalo sasvim logicno da udjem u stan, pokupim jedno 3-4 kese organskog smeca koje se usmrdelo tako dobrih nedelju dana, iznesem i bacim na onu gomilu, sav srecan jer bi 100% propustio termin ujutru opet jer bi se uspavao.

Na ovo sam skroz zaboravio neko vreme jer jebi ga, nije neki upecatljiv momenat, dok jednog tako jutra, manje pijan prolazim ja opet i vidim gomilu kesa ispred. Pomislim se koj kurac, pa pogledam ispred koje je radnje a na njoj ovolikim slovima "Charity shop" i krst pored. Ljudi skupljaju odecu pa ostave da se tu proda po nekim sitnim cenama od kojih ceo profit ide u dobrotvorne svrhe.

Mogu samo da zamislim jadnu radnicu koja je otvorila jednu (nadam se ne vise) od kesa sa organskim djubretom, ocekujuci odecu od prosle sezone, koju je mozda jednom obukla neka debela irkinja.

Taj momenat je ostao dosta urezan u moju licnost, pa sam tom istom shopu ostavio bas gomilu garderobe kad sam se selio iz irske, i kad mogu uplatim da pomognem drugima, nekako da se iskupim, ako moze.

To isto vece mislim da smo vozili neku trkacku biciklu po kuci, sto se tu nasla. Ili bar pokusavali.

ОТРЕЗНИЈО СЕ

Polupao random motor.

prijavio se na neko brejk dens takmicenje u centru grada sa nekom decom

Jebo zeni sestru

Nije luda al je do jaja beliv mi