Prijava

Prazan, grujane, prazan kroasan. :)))

Urade, jesi li znao da si pobedio? Imaš krem i prazan kroasan kao nagradu na prethodnoj strani. :)))
U ovoj istoj temi zadajem nove filmove. Menjaj naslov u glasanje završeno.

Честитке победнику и осталима, добре су биле све пародије. :)

Pošto se pobednik još nije oglasio, zadaću nove filmove. Zamolila bih bilo kojeg moda koji je trenutno aktivan da promeni naslov u "naslovi filmova na šestoj strani". Hvala.
Novi naslovi su:
Četvrti čovek
Jesen stiže dunjo moja
Zona mrtvih

Hvala svima koji su pročitali moju parodiju i na kantici. Promenio sam naslov teme.

Novo takmičenje. Mogu sad svi koji hoće da se takmiče da pišu. Imate 48 sati fore da napišete parodiju, posle se glasa.

Jesen stiže dunjo moja
http://awoiaf.westeros.org/images/1/1c/Sean_Bean_as_Eddard_Stark.png

Zapravo dolazila je zima, al' to nije bilo važno na Vesterosu jer nikad nije bilo normalnih godišnjih doba - zime traju po nekoliko godina kao i leta. Neki kažu da je to zbog magije koja obavija ovaj svet al' neće se znati odgovor dok Martin ne objavi šestu knjigu.
...................................................................................

http://awoiaf.westeros.org/images/0/04/Jaime_Lannister.PNG

"Jesen stiže, dunjo moja
ne miriše više cvijeće
zumbul, lale, jorgovani

Pa i ti me iznevjeri, dunjo moja
otišla si, slavuj ćuti, lišce žuti"

Pevaše Džejmi Laninster dok je mislio kako i gde da turi svojoj sestri. Nije mogao da misli a da ne razmišlja o svom odnosu sa sestrom koji je bio neprirodan, al' ako išta barem je skandal koji je mogao da izbije bio sakriven duboko u njegovim mislima i...

"Sine moj... "
http://awoiaf.westeros.org/images/thumb/d/d8/Tywin_Lannister3.png/800px-Tywin_Lannister3.png

"Jel' ponovo razmišljaš kako da jebeš moju ćerku ? Cccc... kaljaš porodično ime jel' znaš ? Al' kakvu si sad to pesmu našao da pevaš ? Nije loša..."

"Taj' je srpska pesma ćale, naučio od Zvonka Bogdana za šaku dukata."

"Zvonko Bogdan ? On je bio ovde u Sedam Kraljevina ?"

"Imao turneju ćale, nećeš verovati koliko je cupi krenulo da se vlaži kad je zapevao. Al' to su ove proste, ove druge su uglavnom uzdahivale za svojim izgubljenim ljubavima, dok sam ih punio ko rudari iskorišćene rudna okna u Aleksincu."

"Ako sine... al' nemoj da preteruješ ko svoj brat da jebeš sve što je više od njega, cenim ako ima muškaraca u našoj svetoj lozi koji mogu da plode šakom i kapom, al' ne podnosim pičkopaćenike."

"Ti mi pričaš o pičkopaćeništvu, pa ti ćeš jebati kurvu svog rođenog sina" misliše Džejmi Laninster u sebi kad je pročitao Wiki članak o sebi.
...................................................................................

"S cvijetnih grana lišće pade
s njime ode moja ljubav
moja mladost, moje nade

Ti mi ode, ljeto prodje, nesta cvijeća
otišla si, slavuj ćuti, lišće žuti"

http://i177.photobucket.com/albums/w219/mwellenstein/Sci_Fan/Ned_Stark.jpg

Ned Stark pevaše pod drvetom Starih Bogova dok je glancao mačetu. I miliše u sebi "Što nam to nije porodični moto." Prisećao se kad je prvi put otišao na koncert "Legendi" kad je bio mlad gde je upoznao buduću ženu. "Eh, gde si sad Ivane Milinkoviću da tvoje pesme me vrate u mladost i zdravu prostatu. Imam gomilu dece, problema preko glave a još ću nju i da izgubim ionako sam najpošteniji u celoj gomili smradova gde ću se naći."

"Tebi će lako biti ćale..."
http://awoiaf.westeros.org/images/7/78/Robb_Stark.PNG
"Šta će tek meni da urade ne želim da pominjem. Deca će plakati kad budu videla šta je Martin pripremio za mene."

"Ajd' sine dosta je spojlerisanja za danas. Nego si gledao film "Jesen stiže dunjo moja" ? Branislav Trifunović je rođen da glumi mene samo da je godinu stariji. Al' jbg. sine moja će glava da leti u pretposlednjoj epizodi."

Spušta se zavesa...

Khm, khm, gde su ostali? Opala vam inspiracija

Četvrti čovek

Nikola Kojo se budi iz kome posle nekoliko godina.
- Gde sam ja? Zadnje čega se sećam kako pevam "Nekako s proljeća" sa Zoranom i Bjelom.
- Gospodine ne znam kako da vam kažem ovo, ali vaša karijera je mrtva.
- ŠTA? Ali ja sam jedna od vodećih zvezda domaće kinematografije!
- Da li se sećate možda uloga u filmovima Ivane Mihić, tetka Crnog Gruje, reklama za sokove?
- Kog Gruje? Šta je ovo ogromno ispod mojih grudi.
- To je vaš stomak.

Nalazi se u kafiću sa Marijom Karan.
- Gospođice Jebana da li me poznajete neke moje uloge?
- Da, vi ste onaj matorac iz "Mi nismo anđeli 2".
- Snimio sam nastavak!?
- Bio je i treći deo, ali bez vas.

Suočava se sa Draganom Petrovićem.
- Nikola gotovo je. Naša generacija glumaca je načisto propala. Neki su pobegli vani, što za kruhom što od policije, a ovi što su ostali glumataju po debilnim sitkomima i Tijanićevim serijama rekordne gledanosti.
- Ja nikada neću tako nisko pasti.
- A šta je ovo?
Upaljuje TV, ide "Ono kao ljubav".
- NEEEEE!
Ucmeka se.

Šta ste pisali pisali ste, sada kreće glasanje. :))

Зона мртвих

Аеродром "Никола Тесла" је у ризику да буде потпуно прогутан у хаосу зомби навале, пошто је један од путника на лету из Истанбула, нека буде Турчин, симболике ради, донео са собом заразу. Изгрижена стјуардеса почиње да баханалише по авиону, што за резултат има да по слетању из истог покуља маса зомбифицираних Турака (опет, симболике ради) који почињу да нападају и гризу све живо на шта наиђу.
Будући да је аеродром пун странаца за које ћемо аутоматски претпоставити да су европска или америчка говнарија која ће да паничи и не ради ништа конструктивно. С тим закључком, аеродром пада под навалом. Навала се брзо шири ка Београду.

У року од два дана, Београдом лутају хорде пензионера, студената архитектуре, омладинаца ЛДПа и остале багре неспособне да се брани, бауљајући у лову на скривене преживеле, углавном слабо наоружане.

Наравно, ту се апокалипса завршава. Негде око приласка Сремчици, зомбији наилазе на препреке, приграђане наоружане до зуба и веома, веома надркане. Последње ствари које ће чути су пуцњи и непревазиђена лирика Марине Туцаковић.

Оно што следи је хорор филм из друге перспективе.

Градом тутњи музика, шкрипа гума и пуцњи.

ИМТ трактор са приколицом у којој је једно девет, десет младића наоружаних свиме и свачиме испуњава своје снове возећи се кроз Булевар Краља Александра пуцајући у хорде из ремек дела Совјетског Савеза.

Ово је мање више из једне моје дефиниције. Али одговара.

Produžavam vreme za pisanje na 7 sati.

Nažalost nisam gledao ništa od ta tri pa nisam ni pisao, a i teško da će da se potrefi opet da čekam tri sata neke papire u poreskoj pa da imam živaca za onoliku basnu :)

Triši 3 zbog wiki članka
Urradu 2 zato što me pomenuo
Viti 1 zbog IMT-a, sovjetskog kaveza i turaka, a i zato što je jedini preostao

Mali tip za Vučicu:
Odziv je slab zato što su nagrade ko u slagalici. Savetujem da se sa kifle i krema pređe na viršlu i majonez, da bude bahato.

Neće biti viršli i majoneza, jer kada se ovo završi, otvaram temu gde slobodno možete da pišete parodije na filmove koje vi poželite. A i fina sam, zato sam ponudila krem kao nagradu, nekako je ukusnije biti rasista. :)))

Glasanje počinje sad. Urrade menjaj naslov.
Edit: Hvala. :)

Ajd '
Vita 3 poena
urrad 2 poena

.... i to je to osim ako mogu da glasam za sebe...

Hajde glasači. Gde ste?

Triša 3 poena
Vita 2 poena
urrad 0 poena

Уррад 3
Триша 2
Вита 0

Auh... ovo ko festival na Paliću.