Prijava

E jest vala. :)))))

Rezultati su sledeći:
1. Triša 8 poena
2. Urrad 7 poena
3. Vita 5 poena
Čestitke pobedniku
http://img264.imageshack.us/img264/3745/eurokrem1kg.jpg

E hvala, hvala. Želim da zahvalim roditeljima, komisiji (koju sam potplatio za jedan liz od krema) i svima koji su za mene glasali. Idem sad da se povučem u mračan ugao sobe i uživam u slatkim plodovima svoga rada (slobodan je neko da donese kiflu).

Da se ova tema malo pauzira na neko vreme, ljudi izgleda su izgubili zainteresovanost za vu umetnost.

Dobro jutro svima koji su učestvovali. Tokom sinoćnjeg čekanja na red za kiflu desilo se da me je muž kidnapovao, tako da sam uspela da dostavim samo krem. Još uvek sam čupava. :))) Ne zameram mu uopšte. :)) Da bih se iskupila a i kantica zahteva više peciva odlučila sam da pobedniku dam dve kifle. Izvoli.
http://pekara.subotica.org/fotke/kifle1.jpg
Zahtevam da se ova tema zaključa pošto se pobedniku prvo čestita i izljubi se sa njim tri puta i oda mu se priznanje i poštovanje za trud i inspiraciju. :)

dam tri kifle.

ЈА ОВДЕ ВИДИМ САМО 2 КИФЛЕ !

ТРИШО, ВАТАЈ ВИЛЕ И БАКЉУ !

УПРАВА ДОЛЕ !

Moja greška, :))) Ispravljeno. Jbg, pijana od ljubavi. :))))

Oprošteno je onda :)
A istražiče Brankica ionako nestanak fonda za pobednika ovog takmičenja, sigurno je teška korupcija u pitanju :)

Jel' će biti novih tema ili da stavim u naslov "pišite šta 'oćete"?

Ne znam dal' su ljudi više raspoloženi...

'Će još neko da piše parodije il' da zaključavam temu?

Urrade, otvoriću novu temu gde mogu svi da pišu parodije na filmove koji sami odaberu. Ili je bolje da stoji ova. Šta misliš?

Znači samo da promenim naslovu Parodije na filmovi - nema tema, pišite šta hoćete?

Važi, menjaj naslov.

E ako niko ne bude pisao u narednih nekoliko dana ima da se samoubijem sa suvim šljivama. Poješću kilograme i kilograme šljiva. Ova tema je najsvetija na forumu i nije lepo da bude zapostavljena. Hvala Urrade

2001: Odiseja u svemiru

Dejvid Boumen se probudio. S obzirom da je program slanja ljudske posade na Mesec bio odavno ukinut, nije bilo teoretske šanse da putuje na Jupiter. Našao se ispred kuće sa Frenkom Pulom i krenuli na biro za zapošljavanje. U međuvremenu su se pojavili prvi Pentium 4 procesori(čukunčukundede HAL-a 9000).

Roki 7

Ostareli Roki Balboa sedeo je u staračkom domu prisećajući se dana slave. Gnjavio je naokolo ljude svojima pričama o Apolu, Klaberu, Dragu sve dok mu zubi nisu poispadali, te je mogao samo da mumla(daleko više nego inače). Jednog dana sudbina mu je dovela novog protivnika u vidu bezobraznog bolničkog pomoćnika. Da li će nadrndani 80-godišnjak uspeti da iščupa uši nevaspitanom derletu?

Roki 2
Meč uveliko traje. Roki se bori protiv kiborga. U prvoj rundi mu je odvrnuo šraf sa desne ruke dok mu je ovaj zadavao smrtonosne doze električnih udara. U drugoj rundi Roki je uspeo da mu odvrne drugi šraf sa leve ruke dok mu je ovaj lupao glavu o metalnu šipku. Treća runda. Roki uzima gutljaj vode, u očima mu sevaju munje i gromovi, prolaze mu kroz misli baletske scene njegove žene koja je propala kroz daske radeći komplikovani pokret držeći noge s obe ruke u vazduhu, to mu daje snagu da se osveti. Kreće u napad, počinje da odvrće ostale šrafove brzinom junaka iz Matrixa Nea, seća se šta mu je govorio: Možeš ti to, ti si taj, ti si odabrani! Roki skuplja poslednje atome snage i počinje da kiborga prska vodom koju je u usta uzeo, zatim pada u nesvest.
Posle par sekundi, budi se i uzima Trofej baletanke i podiže ga uz urlik "Mama!! Uspeo sam!"