Prijava

Ovde pišete svoje parodije na zadate naslove filmova. Ko je kreativniji dobija kiflu i krem :)))
Pravila su sledeća:
1. Pišete isključivo na zadati naslov filma
2. Obavezno da se prijave oni koji hoće da učestvuju u takmičenju da ne bi došlo do haosa.
3. Obavezno pustite maštu na volju, ne želim neke dosadne parodije.
4. Kao kod takmičenja u pravljenju postera imate rok od (produžujem) 48 sati da napišete parodiju, nakon toga se glasa za najbolju (glasanje traje 48 sati).
5. Ukoliko ne budem bila aktivna kada se glasanje počne/završi, može bilo ko da proglasi početak glasanja/prebroji glasove i proglasi pobednika.
Prijave traju do sutra u 13:50
Edit:
Takmičari:

Apofis
Triša
Džoni auditore
Maggot
The Prof
Urrad
Matrix
Gamby
Vita
Verbalni GzV
Mićko
crnigrujan
Shomy23

Kifla i krem ? To neka metafora na nešto seksualno ili... ?

Ја се пријављујем одмах, ололо.
Едит: Пише ли се у форми дефиниције па да качимо или у посту?
Едит на Едит: Одлична је идеја, биће добра зајебанција.

Ala ti imaš prljavi um. :)))

U postu pišeš. Ne kačiš defke.

I ja se prijavljujem... Da radimo prvo "Pakt sa vukovima " ?

Imam neki drugi film za početak. Taj ćemo drugi put.

Uzgred nemam ja prljav um koliko je to imalo prikriveno značenje... ili sam možda zaista perverzan...

Samo da kažem da prijave traju do sutra u ovo vreme. Trišo, jesi pomalo.

:))) Deki, pročitaj uvodni post. Ovo je takmičenje u pisanju parodija. :)

Čekaj , samo treba da napišemo tekst za parodiju il' treba da odradimo sa sve klipom ?

Oću i ja :) Samo nisi specificirala u kojoj formi ćemo parodiju pisati : esej, scenario, siže...
U svakom slučaju idem :)

Bez klipa, zadam film, vi napišete parodiju esej, scenario, kako ko hoće, samo da bude što duhovitije i maštovitije.

'Ajde i ja se prijavljujem. Valjda i ovo takmičenje neće propasti.

Vucice, taman sam hteo da ti skinem kapu za temu, jer mi se svidela ideja o parodiranju filmova, i sam bih srao do besvesti, ali onda kad sam video da je rec o takmicenju ondjednom mi je postalo njah. Ne svidja mi se taj fazon sa spiskom i ocenjivanjem, bilo bi tetra kul da je fri tema.

Nadam se da neće propasti. Pu, pu, pu, daleko bilo!