Prijava

Najbolje: Svaki novac koji sam ulozio u alkohol.

Najgore:
Svaki put kada sam kockao u životu

Најбоље : чланарина за теретану
Најгоре : кладионица ...

Такође, најбоље потрошена кинта је кад изведем другарицу на колаче.

Неке од најбољих инвестиција:

Дуксерица 50 еура (од добитка на кладионицу)
Старке за матурско 50 еура (и данас их носим, али буквално, прије пола сата сам их озуо)
Бицикло 100 еура које је плаћено 300 па је стојало годину дана у стан.
Гитара јамаха, дали ми је за 280 јер сам их знао, а била је 320.
За 5 еура стигао до Београда.
И једна од најбољих инвестиција ми је пијанчење у малој маци са вукајлијашима неким :)

Отприлике је то то.

Најгоре инвестиције:

Биоскоп 6,7 еура двије карте, гледали смо филм 13 минута. И данас жалим за тим парама.
Доњи дио тренерке 50 еура, поцијепа' сам га након 2 дана.
Синоћ - 4 пива и 2 вина 16 еура, и то су у оне бочице били...

Обично кад имам трошим на велико, јако много, е зато кад немам ћутим и то је то... Али се деси понекад да баш имам и онда немилице трошим, не гледам никад.
Рецимо јуче сам на море потрошио 60 еура, а никад ми се није десило да потрошим преко 10.
Прије пар дана сам куповао патике, и купим неке адидас 55 еура, и бјеше јаче од мене да купим и старке неке дубоке на снижење су биле...

Све у свему, мени паре не могу да трају, жуљају ме у џеп једноставно.

Биоскоп 6,7 еура двије карте, гледали смо филм 13 минута. И данас жалим за тим парама.

И мене ''боле'' овакве ствари. Није битно колико сам платио, али ако ми се не свиђа, онда сматрам да сам бацио џабе тај новац, и да је боље да сам неку глупост купио или било шта друго...

Па то, боли ме курац оно, али се изнервирам, бачам паре ја на глупости стално, али ме ово изнервирало и данас ми је жао

Бацао сам паре на разне новине о компјутерима, данас скупљају прашину, имам МП3 који користим као флеш меморију, и није ми жао. Али најжалије ми је то што сам на почетку рекао, што сам отишао на концерт, а не знам зашто, и нисам се лепо провео, било је безвезе, извођач је минимално испоштовао публику, само су одсвирали и покупили се, није техничар трзалицу хтео да ми баци и имам лоше утиске. Да сам изгубио те паре што сам дао за карту, мање бих се нервирао.

Najgore potrosene pare:
Laptop MSI CX600 za koji sam puko skoro 50 iljada jer sam video da ima dobru konfiguraciju, a u stvari je golo govno.
Postolje za hladjenje za isti laptop od 1000 kinti koje je takodje golo govno.
Ulaznica za "Montevideo, bog te video". Bilo nesto skupo u tri lepe pm. Mogo sam jednostavno da sacekam nedelju dana da skinem sa neta pa da onda vidim da je govno.
Mp4 plejer, kome je sutradan pukla plastika koja je "zastita za ekran". Puko tad 50 €, negde oko 4000.
Sat kupio na limundu za oko 3 soma. I nije bio los, ali mi je neko batalio.
Bele AND 1 patike za 6-7 iljada koje su trajale 4-5 meseci.
Pljeska u Guci pre neki dan.
Verovatno ima jos.
Dobro potrosene pare:
Sony Ericsson k800i, koji i posle 3-4 godine savrseno sljaka.
Volan za trkacke igrice od 3 soma, odlicno radi.
Karta za Zvezda-Ventspils.
Dzojstik za 900 kinti, uzeo sa vaucerom od 500 kinti, znaci 1400. Sto puta sam ga lupao i radi.
Ne znam da li ima jos. Ne mogu da se setim. Ne mogu pare dosta dugo da izdrze kod mene u dzepu.

500 до 600 јура на мој садашњи комп НАЈБОЉЕ!

500 ђунти на Џанкијеву дојаву НАЈГОРЕ!

500 ђунти на Џанкијеву дојаву НАЈГОРЕ!

Хахахахаха

Na ove pirate za cd-ove sam bacao pare uzalud... A onda sam otkrio torrent-e...

500 ђунти на Џанкијеву дојаву НАЈГОРЕ!

Хаха, знам да има нека фора за те Џанкијеве дојаве, али ми није баш најјасније, а мислио сам да ће неко то написати.

500 ђунти на Џанкијеву дојаву НАЈГОРЕ!

Реално.

Imao covek dojavu od treceg golmana Grenobla.

Па лепо ,млади Џанкарињо је попалио рају на вукајлији да добија дојаве од трећег голмана Гренобла и тог дана је баш имао свежу дојаву.Мислим да је била Немачка 2 ...
И једно 50 људи га послушало и гле чуда , прц продакшн , није дошла .... трололололололололололололо ... тада сам ја уплатио 1000

ЕДИТ:Мало смо запоставили Жеремија http://vukajlija.com/forum/teme/26715-j-r-my-malherbe-fan-klub

Хахахаха, баш је џанки. Ал' добро, свака му част кад је успео да вас навуче. Није лепо, ал' јеби га.

Није тад рекао да добија од трећег голмана Гренобла, то је после извалио. Била је прича да купује од неког лика за 100 евра дојаве и да долази сто посто. Сећам се и текме, Аустриа - Виен из 1-Х, аустријски куп. Пола Вуке попиздело и кренула хајка на Џанкозу, и на стубу срама завршио на крају. :)

Јесте бре Двајте , свака ти част на меморији :) , ово за Немачку 2 је било пре тога , замисли исто фејл ..

Не сећам се тога, мада ме не чуди уопште.

Не ради ми усб, да ми ради сад бих сликао и уплоадовао тикет, дан данас га чувам јер је део историје.