Prijava

Pa jel moze na mast da przi?
Msm jel to ima neki rezervoar gde se sipa ulje ili je to samo serpa sa resetkom, kao sto ja imam...

То је заправо предимензионирана електрична шерпа у коју се сипа бар литар-литар и по зејтина, и онда тек можеш да правиш помфрит.

Pokusajte sa masti ( ili mascu kako se vec kaze) em je zdravije, em jeftinije :)

Свима се гади тај сладолед, мени је скроз до јаја. Чак и та бомбона у средини, она ми је још и најбоља од целог сладоледа. Јебемлига, изгледа да имам поремећен укус за храну - волим Михито топ ган, свима је гадан; обожавам квас, свима је шит; мрзим сарму и пуњену паприку, а људи се даве у истим.

Јел се сећа неко сладоледа који је правио Фриком пре једно 6,7,8 година, а звао се "Shocking Blue"? То је још одвратнији сладолед од тога. Био је на фазон Руменка у Ђуска, само од јебене менте. Нико из мог друштва није могао да га поједе. Чак сам и ћалету купио тај сладолед, и он га није појео, а он може да поједе буквално све.

Тај сладолед је раме уз раме са Мохитом по одвратности.

Јел се сећа неко сладоледа који је правио Фриком пре једно 6,7,8 година, а звао се "Shocking Blue"? То је још одвратнији сладолед од тога. Био је на фазон Руменка у Ђуска, само од јебене менте. Нико из мог друштва није могао да га поједе. Чак сам и ћалету купио тај сладолед, и он га није појео, а он може да поједе буквално ве.

Тај сладолед је раме уз раме са Мохитом по одвратности.

Kada sam bio 2,3 razred taj razred smo dobili na poklon, ja sam jedva pola pojeo, moj drug pojeo 3 takva...I pored toga sto je bio od mente, bio je gumen.

E, setih se jedne dobre kuhinjske investicije, kad je još bio onaj originalni bernerov super secko. Već skoro 15 godina seckam s njim krompir na ploškice za musaku, povrće na štanglice za neke kineske kindžale i luk na sitno za riblju čorbu. Strašna sprava i još uvek oštar kao i prvog dana.

Nije bas off topic zato modovi nemojte opet ban zbog spema :)
Ovaj, da li je neko kupovo one rende, usisivace i ostala sranja preko telesopa?Ako jeste kakav im je kvalitet, oduvek sam se to pitao...

Najbolje ptrošen novac, 4.99 eura za majicu na kojoj piše Open Country Rebel sa printom Rebel zastave i Dodž čardžera, onako braon i trve redneck majica.
To što se sećam sada.

Najgore, 3 evra za flašicu vode od pola litra. Mrtvi aparat mi pojeo 2.5 evra dok mi nije dao vodu, crko bio žedan nisam mogao da izdržim.

Најбоље: свако па и мало путовање на које сам ишла. За путовања сам увек спремна да одвајам од уста.

Најгоре: па не могу сад да се сетим, едитоваћу :)

Najgore... Kad sam uzeo neke patike za 4-5 iljada i na putu do kuće one se praktično rascvetale. I vuko sam nogu sve do kuće.
Najbolja... Mali LG televizor kupljen 2002 godine i baterije za daljinski koje mi traju još od 2002 godine.

Фритезу је купила, и кад је провалила да ти треба паковање зејтина да испржиш помфрит баталила га

Zar ne možeš isti zejtin da koristiš par puta?

Ovaj, da li je neko kupovo one rende, usisivace i ostala sranja preko telesopa?Ako jeste kakav im je kvalitet, oduvek sam se to pitao...

Јесте један комшија мој куповао то својевремено. Куповао је и из оног Некерман каталога. Колико ми његов син (мој друг) рекао, не служи нешто, тј. као да има рок трајања, ради месец дана па или рикне или се иступи а чим се наоштри нема вајде...

Najgore, 3 evra za flašicu vode od pola litra. Mrtvi aparat mi pojeo 2.5 evra dok mi nije dao vodu, crko bio žedan nisam mogao da izdržim.

100 динара за чашу обичне воде у Арени током концерта Ејпса, за то се кајем што сам дао паре за карту, најгоре потрошен новац. Плус та чаша воде. Још сам био културан и неке пријатеље нудио да ли су жедни, ал' хвала рацку да су сви одбили.

E da jos najgore: Otvarac za konzerve, jednostavno nije radio!

Zar ne možeš isti zejtin da koristiš par puta?

Није препоручљиво, али може се користити, али не сме дуго да стоји, већ би га требало што пре потрошити.

Није препоручљиво, али може се користити, али не сме дуго да стоји, већ би га требало што пре потрошити

Upravo tako :) zamisli u jednom restoranu gde ne menjaju ulje iz friteze po 5,6 meseci..
A peku pomfri i girice svaka 2,3 minuta...

Prsten koji sam kupio devojci tadašnjoj za nekih 200 i kusur evra, kad se samo setim kolko je bila srećna tada plače mi se.
A najbolje kad me je njena keva zamolila da odemu banku da uplatim neke račune i dala mi 4000, i ja zvao 2 druga i otišli da se najedemo kao stoka. Ovoj sam rekao da mije u busu neko marnuo pare, jbg dešava se...

zamisli u jednom restoranu gde ne menjaju ulje iz friteze po 5,6 meseci..

Сад си ме уплашио, али ипак мислим да га чешће мењају.
КАд сам био на летовању у Белој Цркви, јео сам оне мале крофнице, и лик их је пржио у Омеголу, и стално је мењао уље. Биле су веома добре, и стално је имао посла преко главе.

Knjiga latinskih citata za 400din mi je svakako najpametnija investicija ove godine ako se uzme u obzir da sam razmisljao da li da je uopste kupim jer sam vec imao neku sa manje izreka, sto se tice losih tu mogu da navedem neka 3 duksera koja sam kupio pre par godina za nekih 10k ukupno, od kojih mi 2 vec godinu dana stoje u ormanu sa sjebanim rajfeslusima koje nikako da zamenim.

A najbolje kad me je njena keva zamolila da odemu banku da uplatim neke račune i dala mi 4000, i ja zvao 2 druga i otišli da se najedemo kao stoka. Ovoj sam rekao da mije u busu neko marnuo pare, jbg dešava se...

То полако отплаћујеш од девојке прстен?!

Сад си ме уплашио, али ипак мислим да га чешће мењају.
КАд сам био на летовању у Белој Цркви, јео сам оне мале крофнице, и лик их је пржио у Омеголу, и стално је мењао уље. Биле су веома добре, и стално је имао посла преко главе.

Pa naravno kad covek posten :) a ja onde vise ne idem na praksu, em su ljudi sa kojima radim budale em je sranje...
Kad sam bio u Hotelu jednom..Tu smo posle 2 dana promenili ulje i dno je bilo sve crno od beckih i od pomfria..A zamisli kakvo je kod ovih koji menjaju posle vise...

E da jos najbolja investicija mi je fotoaparat 5 000 dindzi 10 MPX