Prijava

a) siguran sam da jesu
b) mislim da jesu
c) nemam pojma
d) mislim da nisu
e) 100% nisu

Ja se dvoumim između a i b, ali čim je prisutno dvoumljenje znači da nisam 100% siguran, zato kažem B. Da vidim vas!

e) 100% nisu

Zašto nisu nastavili istraživanje!

f) nisu, al se kurče da jesu.

g) Jesu, ali nisu oni tamo poslali ljude, no fukare.

Zasad većina izgleda misli da je namještaljka. Realno, ne mogu biti ni u jedno ni u drugo 100% siguran. Lično mislim, da je stvarno bila štela da bi to Rusi uspijeli da opovrgnu za vrijeme hladnog rata. Mada tema nije nimalo naivna. Na engleskoj vikipediji ima OGROMAN članak, o argumentima za i protiv namještaljke i iskreno nisam sve pročitao, mada djeluje kao da na sve argumente za namještaljku postoje i kontrargumenti. Glavno je pitanje, vrijedi li sve to iščitavati i razbijati glavu s tim, kad od toga nema nikakve koristi. Mada ipak, pouzdana informacija o ovako bitnom događaju je bitna za obrazovanje svakog čovjeka.

Mada stvarno je simptomatično da na Vukajliji toliko puno ljudi misli da je štela. Čak i u Rusiji preko 70% ljudi misli da su ljudi stvarno bili na mjesecu. Da li to pokazuje vjekovnu srpsku sklonost teorijama zavjere?

а) Сигуран сам да јесу. И то више пута.

p) mislim da 100 posto nisu

Zmio, ti si jedina poštena ovdje, :-)

Nisu bili, i dokazaće se, kad odu opet (e a zašto ne idu, to je drugo pitanje!)

Mislim da mesec ne postoji to su Ameri izmislili majku im jebem kapitalisticku!

Argonauti (ili neki sličan narod), Maje i Stari Hindusi pričaju da su oni na Zemlji, i pre nego što je mesec okačen na nebo!
Inače, Zemljin mesec, je u odnosu na matičnu planetu, najveći mesec u solarnom sistemu!!!
To je fascinantno i jedinstveno! Ne možete pojmiti kojiki je uticaj našeg satelita, na naš svakodnevni život!
Zaista, kako da niko već 40-50 godina ne ode na mesec opet... Kao da nešto kriju... Sad je mnogo jeftinije, a da i ne pričam da imamo 'orginalne nacrte i iskustva' iz prvog puta!
A o misterioznim smrtima prvih ljudi na Mesecu, da i ne govorim...

Ja sigurno nisam bila na mesecu!

Ja sigurno nisam bila na mesecu!