Prijava

ја мислим да људи на месецу ниси били него да су жути или смеђи.

шалу на страну, ја као џими пејџ мислим да је под а више пута под а

"Mislim da mesec ne postoji to su Ameri izmislili majku im jebem kapitalisticku! "

Ludi je sve objasnio, mi živimo u zabludi.

A čita' sam o tome kako su oni za odlazak na Mjesec birali samo astronaute ateiste, iz ne znam kojeg razloga, i ima' sam veb stranicu o tome šta su sve slagali sa klipovima, ali to bijaše prije nekol'ko godina.

Kompleksan narod jebiga, mora u svemu da bude prvi, pa inscenirao, šta drugo.

a), i to vise puta

"Nisu bili, i dokazaće se, kad odu opet (e a zašto ne idu, to je drugo pitanje!)"

Pa samo Amerikanci su bili 16 puta do sad.

Kopao sam po Vikipediji i u ovom chlanku pishe neshto zanimljivo:

http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Moon_landing_hoax_conspiracy_theories

Poenta teorija zavere o sletanju na Mesec je da su Amerikanci(navodno) lazirali PRVO sletanje da bi dobili kosmicku trku.

Dakle, ono sto se dovodi u pitanje je PRVO sletanje a ne da li su ljudi IKAD bili na mesecu.

od žila verna naovamo više puta sigurno pod B. :)

Jedan od prvih ljudi na mesecu je bio Mujo a zivotinja koja je delila avanturu sa njim beshe konj...sve je u pesmi "Kuje Mujo konja po mjesecu".

Mislim da su bili,ali tek posle 'odlaska' nego kao sto rekoste vec,morali su da budu prvi...
Navodno su svi dokazi,fotografije,planovi misteriozno nestali kasnije,da li izgoreli ili sta vec,skoro sam citala bas o tome...

http://www.conopljanews.net/let_na_mesec.html

d) neke se cinjenice lome sa nekim cinjenicama... pa nastaju dezcinjenice

čitam danas da su nedavne analize pokazale da je kamen "sa meseca", koji su američki kosmonauti '69. poklonili švajcarskoj, prevara. reč je o okamenjenom parčetu drveta.

EEE zajeb'o si me... To sam ja hteo da napišem!

f) nisu bili ni na Zemlji

Nisu bili niti će biti...
Samo još jedna zabluda tupavih Amera koju su lansirali svetu...

Eh, kao da im je prva zajebancija koju su napravili...

Под ЦЕ брт

Đe iskopa ovu temu jbt

POD DE

Просто је. Одеш на прве теме на сајту (тј. на овом серверу, било их је још на старом ваљда) идеш у назад и кад налетиш на прву откључану ти некропостујеш и чекаш бан.