Prijava

dvajte, prodrkaj da ti se razjasni

a da viš ovu đinđerku, još naočari nosi i sva je u berštre fazonu juuff!

Uglavnom na neke ribe koje su mi zapale za oko a nisam imao kontakta sa njima ili snošaj.
A na seljebritije ne bacam tako često a i kad bacam, uglavnom mi ime ne čini neku veliku stvar. Ako ima dobro telo onda ne razmisljam dva puta.

у праву си матори, боље да га бацим и видим шта је него да се бедачим и лупам главу у ситне сате

а те са цвиџама у штребер фазону млого волем! ова моја не носи цвиџе нажалост. :(

Nikad ne drkajte na svoju devojku. (početna faza veze)
Pouzdano znam da ćete da se posvađate :)

moraću ovoj temi da promenim naslovu u "Priznajem da sam drkadžija"...

Nikad mi neće biti jasno drkanje na osobu koja ti nije dala i na koju se primaš! Mislim, ako te je već dovela do ručnog rada, zadrži malo dostojanstva - drkaj na onu koja je bolja ili van tvoje kategorije. To ti je kao ono - ako već ne možeš da zaigraš fudbal u beogradskoj zoni, što da ih pratiš, gledaj profesionalce.

Danas Jorgovanka Tabaković, ali sa onom starom frizurom, onom punđom. Kao ja je jebem a ona baca pare na mene.

Samo one koje će mi izvesno dati.

Ne drkam.

Apstraktni ideal žene, fizički i psihički, koja odgovara mojim trenutnim potrebama.

Milsis dobru picku neku?

Hahha, pa da, u suštini, samo što mora prvo da se ona konstruiše u umu čovekovom, ne da ima samo fizički izgled (doduše, tu je fizički izgled manje bitan, samo dok nije ružna, a može i da bude ružna, ako je to deo scenarija), već da uverljivo konstruišeš njeno ponašanje, scenario, situaciju, detalje. Sad možda ovo izgleda previše,kao intelektualna vežba, kao da neko pravi VR okruženje za samozadovoljenje, ali eto, zabavno može biti, uposliti mozak da sam sebe zabavi. Ličnio kontrolisani Matriks.
EDIT Doduše, malo suviše filozofije oko masturbacije.

Mazim se pojajima

Drkam na ribe iz neposrednog okruženja.
Takođe volim da izdrkam na one koje mi nisu dale kroz istoriju. Uvek imam trip da bi sa njimai seks bio predobar.