Prijava

brt preložio si se priznaj

Kad je osveštan Carigrad?

Brt ja sam proveo 5 nedelja crtajući demografske grafike za jedno selo u Normandiji koje danas ima manje od 1000 stanovnika, ali ako te čini srećnim da ti kažem da sam se preložio, nek sam se preložio.

Ja za to koristim excel brže od crtanja je.

Nije dobar za složenije grafike

царе нисмо учили из истих књига ту ти нешто не штима

Čitajući napisane knjige zaboravio si one nenapisane

Carigrad je svečano posvećen 24. maja 330.

Eto zašto Bosanci nikad neće biti istoričari, Carigrad je posvećen 11. maja, papane, jer:
a) Gregorijanski kalendar nije postojao u 4. veku.
b) I da je postojao, razlika ne bi bila 13. dana, jer se razlika uvećava tokom vekova.

E moj majmune, ne znas za jednu od najvecih zajebancija na forumu u poslednjih godinu dana, sa posvecenjem Carigrada.

Ne znam, ali znam da si glup ko kurac jbg.

Ne znam, ali znam da si glup ko kurac jbg.

Činjenica.

Отворите лепо тему подвојена историја па удри, да се не презнојава Цар за бадава.

Царе иначе где је било становништво најгуштје у Европи пре масовних болештија почев од куге? Искрено ме занима та демографија, има ли ту неких прецизних увида

Rasni gluperda si jbg

slazem se sa bohorom

Što se tiče Evrope, do Industrijske revolucije je odvajkada najgušće naseljena Italija, pre svega oblast Kampanje na obodima Vezuva (najgušće naseljena oblast na svetu). Što se tiče ranog modernog perioda (16-18. vek) posle Italije najgušće su naseljene Nizozemska, Francuska (Il-d-Frans pre svih) i jugoistočna Engleska. Najređe su naseljeni Skandinavija, Rusija i Balkan (uključujući rumunske zemlje).

Bohor potvrdjuje sve što car napiše, a nema pojma da ovaj samo laži piše.

Da se prisetimo starog bisera:

Car

Na Kosovskom boju nisu učestvovali Srbi već Vlasi i Bugari.

Izvor citata:

Rasnijeva mašta

To si ti napisao ima jedno 2 meseca. A post pre toga sam ja napisao sa je Kosovski boj pokazao koliko su Srbi tada bili hrabar narod.