Prijava

E brt, nije se tebi zahvaljivao jer je tvoj odgovor bio nekompletan i u principu netacan.

Neko ko izmišlja dokumente SPC iz perioda kad SPC nije postojala je previše kompromitovan da ocenjuje tuđe odgovore na temu istorije, bojim se.

Ne, samo kazem da se nije tebi zahvalio.

Predsednik Atp tenisera: zahvaljujem se najboljim teniserima Srbije za doprinos

Ilija Bozoljac: hvala

Primer koji si ti naveo odgovara samo tvom doprinosu u odgovoru na njegovo pitanje.

Pa ne odnosilo se na tebe brt, to ti govorim

Pa odnosilo se na mene kad je to pisao lik koji istoriju uči iz Vikipedije i Politikinog zabavnika uz dodatke Fejsa jbg, ko zna imalo o Hanzi može jedino da se smeje tvom odgovoru

Da ne pricam za prisvajanje prava na apsolutnu istinu pored vise ucesnika razgovora uz neki minmalan i netacan doprinos, to je nepostovanje i ponizavanje ostalih ucesnika diskusije. To je tako daleko od istine

Jer ukoliko nemas apsolutno misljenje o sebi kako neko moze biti siguran da se bilo sta odnosilo na njega, a sto je bilo ocito iz odgovora i kao nema na cemu. A covek je samo rekao hvala mi ne mozemo znati koja informacija je njemu bila korisna.

Brate, ti si linkovao čoveka kao dokaz da je Hanza imala stalnu flotu, a doslovno ti u članku piše da je uzeo učešća u privatnoj kompaniji, o čemu mi dalje imamo pričati

Pritom ti je i čovek sam rekao na kraju da je pročitao da Hanza nije imala flotu, a kurčiš se doprinosom, prelol

Jer i Gvozden je cak dao doprinos diskusiji sa svojim znanjem koje mozda nije apsolutno, ali je svestan toga on je 20 posto vremena citao o istoriji, a 80 ucio kulturu i postovanje ljudi i ostalih ucesnika rasprave nikad ne tvrdeci da je neko glup, retos i slicno, nije provodio svo vreme citajuci Matiju Beckovica i zna da se ponasa npr.

Da samo Gvozz nije dao pogrešne podatke i onda uleteo sa spikom hurr durr ja sam dao doprinos iako pojma nemam prestani da mu se zahvaljuješ iako je tebe i pitao hurr durr

a kurčiš se doprinosom, prelol

Pa to je upravo prica, nisam ja rekao ok nema problema, jer sam naucen da postujem sve ucesnike diskusije i nikog ne gledam sa visine zbog odredjenih netacnih informacija koje posedujem

Dok si ti učio pogrešna pravila foruma drugi su učili činjenice i sad ti se smeju jbg

Da samo Gvozz nije dao pogrešne podatke i onda uleteo sa spikom hurr durr ja sam dao doprinos iako pojma nemam prestani da mu se zahvaljuješ iako je tebe i pitao hurr durr

Pa nije naravno jer je vaspitan da ne nipodastava nikog kao neki

Mislim da je to bio sah mat pored toga sto ne znas istoriju bahat si, smatras da si bolji od drugih, a takve ljude niko ne voli

Normalno da će da te nipodaštava kad si nepismen i arogantan, takvi završavaju na smetlištu Vukajlije jbg

Ah bomb, dokle me teraš da te ponižavam na polju istorije

Pa ponizavaj mi smo svi budale samo ti svw znas, pokazao si se kakav si covek