Prijava

A što žene više ne nose šešire? Ako izuzmemo Isidoru Bjelicu, naravno...

Al' saću na Gospojinu da kupim šajkaču. Nosio sam šajkaču al' izgubio neđe na selu kad sam se nacvrljo neke rakije pa upo u kreč... Šajkača je trve za mene. Sav sam za šajkače.

Ja kupio na prošlo Preobraženje. Nosim je samo kad idem na utakmice reprezentacije i ponekad u kafani, al samo kad dođem u Bosnu :D

A što žene više ne nose šešire? Ako izuzmemo Isidoru Bjelicu, naravno...

evo, moja omiljena licnost na sajtu je postavila super pitanje! zasto???

Pa videle mi ne jebavamo da nosimo...pa kao i one...mada nose na onim revijama i konjskim trkama.

E da, jel se računa šajkača kao šešir?
I da li je to negdje priznato Srbima kao nacionalno obilježje, ali ono, službeno, kao Hrvatima kravata?

Omiljena ličnost na sajtu? Ja? :) Nisam znala, zatečena sam sad... :)

nebitno, forget :)

a za ovo registrovanje sajkace...kakvi smo to su pre nas brendirali ugandjani...

Ma boli me kurac ko je priznao,a to je naše i tapija. Isto ko i ajvar i šljivovica i pogača. Ko jebe Slovencu mater, nikad on neće napravit pogaču ko moja baba Mira.

Пеки д џем
Па не иде уз трешу.

+1111111

odgovor na ovo pitanje je prost. Tito nije nosio šešire.

Ja kupila neki slamani šeširić sa zelenom tračicom. Baš mi lepo stoji. Rado ga nosim. :))

Još i onu mini vjetrenjačicu da poneseš, što se vrti dok trčiš, i proći ćeš kao prvačić, Vučice :D

I ja imam jedan slamnati, nosila sam ga na moru pre 2 godine i više nisam :) A ne stoji mi loše :) Moja mama je na venčanju nosila mnogo lep šešir... Ipak je to damski, bilo i biće...

jedan slamnati

probao sam sa slamnatim...izgledao sam ko neki sladoledar.

Pa dobro, mislim da oni ženama lepše stoje...

Dub-e nešto kao Brzi Gonzales? :)))

Za sve je odgovorna frizerska mafija. Skontali da je bolje da na nedeljnom nivou za fensi frizure uzimaju isto koliko košta jedan šešir.

Vučice, pa ne nosiš sombrero, ali tu ste negdje sa visinom :D

Meni su u srednjoj nadenuli nadimak popkica bebić :DD

Носим у току жетве, леба ми.

A što žene više ne nose šešire? Ako izuzmemo Isidoru Bjelicu, naravno...

Imam ja neku baba-tetku koja bez šešira ne ide ni u prodavnicu valjda... Ona voli šešir, natakne na glavu i boli je uvo što će pola grada da se okreće!
Išla, kaže, na odmor negde i ponela 16! Koliko ih ima ukupno nisam smela ni da pitam! I stvarno joj stoje nezamislivo dobro!

Stvarno ovi šeširi bi mogli baš da daju na muževnosti đuvegijama. :)
Pod uslovom, naravno, da ne izgledaju sa njima kao manijak iz hororčić filma...

Tebe sigurno još uvijek šalju po pivo jer misle da si najmlađa :D Džaba ti šešir.